Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Kaars kandelaar 167
5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR
2x 3-Kaars kandelaar 166
2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR
3-Delig servies op dienblad 17
3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR
Barok dienblad, 19e eeuw 73
Barok dienblad, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Duitse dekselpot 147
Duitse dekselpot
Startprijs 950 EUR
Zilv. koffiekan, wapenschild 189
Zilv. koffiekan, wapenschild
Startprijs 850 EUR
Zilveren broodmand 276
Zilveren broodmand
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Cassette met bestek 37
Cassette met bestek

Resultaat:

730 EUR

23 Delen zilver bestek 42
23 Delen zilver bestek
Startprijs 750 EUR
Kerk kistje, 19e eeuw 41
Kerk kistje, 19e eeuw
Startprijs 725 EUR
Hollands zilv. broodmand 286
Hollands zilv. broodmand
Startprijs 695 EUR
2-Delig zilv. theeservies 284
2-Delig zilv. theeservies
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Hollands zilv. theeservies 272
Hollands zilv. theeservies

Resultaat:

506 EUR

Duitse strooier, 19e eeuw 10
Duitse strooier, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
3-Delig Engels servies 277
3-Delig Engels servies
Startprijs 575 EUR
2 Zilveren kandelaars 139
2 Zilveren kandelaars
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4-Delige zilv. koffieset 137
4-Delige zilv. koffieset

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
3-Delig zilv. theeservies 254
3-Delig zilv. theeservies

Resultaat:

475 EUR

Hollands dienblaadje 46
Hollands dienblaadje
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Strooier, zilv. montuur 141
Strooier, zilv. montuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands zilv. dienblad 285
Hollands zilv. dienblad

Resultaat:

405 EUR

Verkocht
Zilv. thorapointer 117
Zilv. thorapointer

Resultaat:

380 EUR

Hollands zilv. snuifdoos 292
Hollands zilv. snuifdoos
Startprijs 350 EUR
Zilveren bruidskistje 1889 266
Zilveren bruidskistje 1889
Startprijs 350 EUR