Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco tafellamp 2233
Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR
Speeldoos 2000
Speeldoos
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen hanglamp 2009
Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR
Statenbijbel 2067
Statenbijbel
Startprijs 625 EUR
Verzameling postzegels België 3026
Verzameling postzegels België
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Duitse Lutherbijbel 2070
Duitse Lutherbijbel

Resultaat:

500 EUR

Hoorn op staande voet 2007
Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR
Hoorn op staande voet 2006
Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR
Groene bewaarmap poststukken 3106
Groene bewaarmap poststukken
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Tiffany stijl hanglamp 2002
Tiffany stijl hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tiffany stijl hanglamp 2001
Tiffany stijl hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Groen map, beter NL 3107
Groen map, beter NL
Startprijs 300 EUR
Rood album NL 3029
Rood album NL
Startprijs 300 EUR
Verzameling NL & Overzee 3028
Verzameling NL & Overzee
Startprijs 300 EUR
Zwarte multoband postzegels 7777
Zwarte multoband postzegels
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hollandse bakbarometer 2209
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Boek 2068
Boek

Resultaat:

310 EUR

Schildpadkistje 2003
Schildpadkistje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hoorn des overvloeds 2016
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

280 EUR

Barometer, gestoken 2205
Barometer, gestoken
Startprijs 250 EUR
Pijp met zilver 2152
Pijp met zilver
Startprijs 250 EUR
Woordenboek, 7 talen 2072
Woordenboek, 7 talen
Startprijs 250 EUR
Romeins marmeren plaquette 2055
Romeins marmeren plaquette
Startprijs 250 EUR
Fragment Egyptisch vrouwenfiguur 2054
Fragment Egyptisch vrouwenfiguur
Startprijs 250 EUR