10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Amsterdams staand horloge 3528
Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3503
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Vuurvergulde klok (Amor) 3502
Vuurvergulde klok (Amor)
Startprijs 3.750 EUR
Monumentale Franse pendule 3565
Monumentale Franse pendule

2.200 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3523
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR
Empire pendule ca. 1810 3514
Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR
Boulle klok 3504
Boulle klok
Startprijs 1.650 EUR
Gestoken klok met barometer 3500
Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR
Pendulestel, onyx marmer 3587
Pendulestel, onyx marmer
Startprijs 1.200 EUR
Pendule, Louis Seize stijl 3505
Pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR
Friese staartklok 3520
Friese staartklok
Startprijs 1.000 EUR
Torenklok 3501
Torenklok

800 EUR

Mahonie klok 3521
Mahonie klok
Startprijs 750 EUR
Kogelklok 3556
Kogelklok

650 EUR

Bronzen klok, paardenspan 3519
Bronzen klok, paardenspan

550 EUR

Biedermeier pendule 3637
Biedermeier pendule
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule 3597
Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR
Klok, intarsia 3586
Klok, intarsia
Startprijs 500 EUR
Wit marmeren pendule 3585
Wit marmeren pendule
Startprijs 500 EUR
Staand Engels horloge ca. 1820 3539
Staand Engels horloge ca. 1820

500 EUR

Kolompendule 3517
Kolompendule
Startprijs 500 EUR
Uurwerk, Louis Seize 3509
Uurwerk, Louis Seize

500 EUR

Boulle klok 3510
Boulle klok

425 EUR

Reiswekker met slagwerk 3533
Reiswekker met slagwerk
Startprijs 460 EUR