Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...
Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...
Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...
Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G
Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...
Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G
Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...
5-Delig Chinees porseleinen kaststel ca. 1900 met blauw decor van diverse voorwerpen. 2 Deksels met chip aan de binnenzijde 31xø11,5cm. en 32xø13cm. Cond.: G
Veertien Hollandse herdenkingstegels van De Porceleyne Fles Delft. Bont geglazuurd met diverse voorstellingen ca. 1940-1946 11-22cm. Cond.:G
Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.