Vier Art Deco ijscoupes met lepels en glazen binnenbakjes in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G
Schelpvormige schildpad snuifdoos, in Hollands zilveren montuur. Deksel behoeft enige reparatie. 7x6x3cm., Cond.:G
Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G
2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G
Agaten pillendoosje gevat in zilveren 800/000 montuur. 3.5x2.5 cm. Cond.U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Mooie antieke kristallen theebus met Hollands zilveren bodem, hals en dop,. MT.:J.v. Kampen, Leiden, 1875-1886, ø8 cm., H.14 cm., Cond.:U
Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren sigarenetui, grootkeur 2e gehalte zilver. Minerva kopjeM, Schoonhoven. 13x7.5x3 cm., ca.103 gr. Cond.:G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G
Zilveren opengewerkte natfruitschep, jaarletter C: 1887 835/000 ca. 66gr. L.: 18,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren schaaltjes; 1x rond ø11cm, 1x vierkant 9x9cm. Tevens 1x silverplated schaaltje. Totaalgewicht zilver ca. 79gr. Cond.,: U
Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G
Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U
Zilveren menageset staand op 8 pootjes, Parijs ca. 1911-1916 Alphonse DeBain. Setje is geheel gemaakt in de vorm van druivenranken met bladdecor en druiven 950/000 ca. 150gr. 15,5x16x7,5cm. 1 Binnenba...
Hollands zilveren 835/000 natfruitschep, jaarletter T:1878, L.16.5 cm., ca. 35 gr., Cond.:G
Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G
Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G
Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R
Art Deco peper&zoutstel 20e eeuw. Het stel heeft een konische vormgeving 925/000 ca. 55gr. H.: 6cm. Cond.: G
Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U
Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G
Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U
Twee plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw 26x26xø10cm. Cond.: G
Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.
Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U
Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U
3 Zilveren Bedoeïnen sieraden, 2 hangers en 1 broche waaraan 12 belletjes, ca. 150 gr., Cond.:G
Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R
Antiek kristallen parfumflesje met geschilderde romantische voorstelling, kristallen stopje en zilveren dop. H.7 cm., Cond.:U
Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G
Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop. Strak gefaccetteerd slijpsel. H. 9 cm., Cond.:U
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.
Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten ca.1.3 crt.W/SI-PI, ø56, ca.5.4 gr.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U
Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G
Antieke Engels zilveren borstel, Jaarletter: R, MT.:GN RH, L. 18.5 cm.
Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A
Delfts blauw peper en zoutstel met zilveren wieken. H. excl.wieken 5 cm., Cond.:U
Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G
Antiek Hollands zilverenhengsel,2e gehalte, MT: Z.H. van Kuijk, Utrecht, ca.1880, L. 24 cm., ca. 75 gr. Hengsel is ooit gerestaureerd. Cond.:G
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Johan Dijkstra '54, Groninger ploeg (Groningen 1896 - ), olieverf op linnen, portret van Mevr. Lancee - Bolt. IN opdracht geschilderd door Johan Dijkstra, vriend van de familie Lancee. Voorzien van he...
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Gaspar Dughet Poussin (toegeschreven aan) (1615 - 1675 Frankrijk), olieverf op linnen, landschap met 5 figuren, gebouwen en bomenpartij 42,5x22cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U
Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G