Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R
6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000
Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000
Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts
Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.
Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.
Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.
Parelcollier L.42 cm. cremekleurig met 10 bolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 en een hanger GG 585/000 bezet met 9 briljanten.
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U
Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55
Ring "Aigner"Nr. A60327.54, bestaande uit 3 losse ringen. Voormalige verk.prijs € 129.0, ø 54.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.
Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,
Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47
Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met prasoliet (groene amethist) ø 59, 9.8 gr.
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Mooie ovale Engels zilveren 925/000 snuifdoos met gegraveerd scharnierende klepdeksel. 8.5x5.5cm.,ca.59gr.,Cond.:U
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U
Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.
2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U
Collier van gefac.spinel, L.47 cm., met ankersluiting zilver 925/000
Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000
Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.
Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.
Collier van gefac. onyx,kweekparels en bergkristal, L.44 cm.,met karabijnsluiting zilver 925/000
Collier zilver 925/000,en zwarte diamanten ca.8.65 crt. L.49 cm.
Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.
Oorclips djoka zilver bezet met diamant gezet in folie. ca.10.15 gr.
Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.
Eindloos-collier gemaakt van peacock kweekparels, turkoois, agaat, zilverelement( 29x45 mm) 925/000.
Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje, 2e gehalte, 3.5x2.5x4 cm.,ca. 16 gr.. Bodem is defect.
2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U
Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U
Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.
2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U
Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U
Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R
Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U
Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G
Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend
Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.
Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U
Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.
Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U