Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dekselschaal, zilv. montuur
Startprijs 80 EUR

Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R

Plated servies op dienblad
Resultaat: 90 EUR

6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G

Plated theepot + comfoor
Resultaat: 60 EUR

Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G

Hollands zilv. portemonnee
Resultaat: 105 EUR

Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!

Parelcollier 5-rij GG
Startprijs 725 EUR

Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.

Broche GG
Resultaat: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Hanger schuimgoud
Resultaat: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca. 3 gr.

Labradoriet collier 4-rij
Resultaat: 375 EUR

Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

Collier
Resultaat: 20 EUR

Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000

Multi color collier
Startprijs 20 EUR

Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000

Collier rose parels/hanger rozenkw.
Startprijs 80 EUR

Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts

Broche
Startprijs 30 EUR

Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.

Parelarmband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.

Parelcollier GG bril.
Startprijs 750 EUR

Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.

Parelcollier + bril. hanger
Startprijs 500 EUR

Parelcollier L.42 cm. cremekleurig met 10 bolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 en een hanger GG 585/000 bezet met 9 briljanten.

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U

Zilveren kapset
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U

Presenteerschaal, zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U

Zilv. taartschepje Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.

Zilv. thorapointer
Resultaat: 380 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

Zilveren moccakan
Resultaat: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

2 Strooiers
Startprijs 130 EUR

2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 150 EUR

Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U

Hollands zilv. tafelbel
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Plated koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

Zilv. mini molen
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur molen H.: 7cm. ca. 14gr. Cond.: U

3 Plated dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Ring robijn
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.

Ring rookkwarts
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55

Vergulde zilveren ring
Startprijs 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Ring Aigner
Startprijs 30 EUR

Ring "Aigner"Nr. A60327.54, bestaande uit 3 losse ringen. Voormalige verk.prijs € 129.0, ø 54.

Ring
Startprijs 80 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.

Ring GG bl/wit saf.
Resultaat: 70 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48

Ring tanzaniet
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met tanzaniet. ø 56,

Ring zw.diamanten
Resultaat: 50 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Startprijs 70 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

Ring prasioliet
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met prasoliet (groene amethist) ø 59, 9.8 gr.

4-Delige zilv. koffieset
Resultaat: 640 EUR

Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....

10 Zilveren dessertmessen
Resultaat: 90 EUR

10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 500 EUR

Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U

Schoenlepel + haakpen, zilv, handvat
Resultaat: 30 EUR

Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U

Strooier, zilv. montuur
Resultaat: 400 EUR

Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U

Engels zilveren snuifdoos
Startprijs 175 EUR

Mooie ovale Engels zilveren 925/000 snuifdoos met gegraveerd scharnierende klepdeksel. 8.5x5.5cm.,ca.59gr.,Cond.:U

2 Zilv. servetringen
Resultaat: 60 EUR

Stel Hollands zilveren servetringen ca. 71gr. Cond.: U

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Asbak met zilv. rand
Startprijs 25 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Warmhoud pan
Resultaat: 120 EUR

Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U

Duitse dekselpot
Startprijs 950 EUR

Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U

Roomstelletje
Resultaat: 150 EUR

Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G

Collier spinel
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefac.spinel, L.47 cm., met ankersluiting zilver 925/000

Collier saffier
Startprijs 100 EUR

Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000

Creolen zw.diamanten
Resultaat: 70 EUR

Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.

Collier diam/
Resultaat: 100 EUR

Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.

Collier onyx,parel,bergkrist.
Startprijs 40 EUR

Collier van gefac. onyx,kweekparels en bergkristal, L.44 cm.,met karabijnsluiting zilver 925/000

Collier zw.diamant
Startprijs 50 EUR

Collier zilver 925/000,en zwarte diamanten ca.8.65 crt. L.49 cm.

Kliphanger
Resultaat: 60 EUR

Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.

Oorclips djokja dia.
Resultaat: 50 EUR

Oorclips djoka zilver bezet met diamant gezet in folie. ca.10.15 gr.

Set,hanger/oorhangers zilv.
Startprijs 60 EUR

Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.

Collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos-collier gemaakt van peacock kweekparels, turkoois, agaat, zilverelement( 29x45 mm) 925/000.

Multicollor collier
Startprijs 20 EUR

Y-multi color collier, zilver 925/000 40.3 gr.

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.

Div. klein zilver
Startprijs 50 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

2 Delen, zilv. handgreep
Startprijs 150 EUR

Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U

Hollands zilv. loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje, 2e gehalte, 3.5x2.5x4 cm.,ca. 16 gr.. Bodem is defect.

2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U

Zilveren visschep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 80 EUR

2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U

2 Delen zilver, kledendracht
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U

Zilveren kelk
Resultaat: 35 EUR

Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U

Petit-fours schep, zilv. handvat
Startprijs 50 EUR

Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G

5 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

5 Delen plated 19e-20e eeuw Cond.: G

3 Plated warmhoudschalen
Resultaat: 30 EUR

3 Plated warmhoudschalen 1e helft 20e eeuw Cond.: R

Polshorloge
Startprijs 70 EUR

Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend

Polshorloge
Resultaat: 65 EUR

Polshorloge Bulova,met secondenaanduiding. Double

Gouden dameshorloge + Chatelaine
Startprijs 180 EUR

Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)

Zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zakhorloge met kroonopwinding en secondenaanduiding Double . ø 4.5 cm.

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Diverse sieraden
Startprijs 20 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Parelstreng zilv. slot
Startprijs 40 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Collier Aigner
Startprijs 50 EUR

Aigner collier nr. A66389

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

6 Diverse sieraden
Resultaat: 80 EUR

Kavel diverse moderne zilveren sieraden, ca. 130 gr., Cond.:G

Slavenarmband met goud opleg
Resultaat: 90 EUR

Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U

Laponia ketting
Resultaat: 300 EUR

Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.

Zilv. koffiekan, wapenschild
Startprijs 850 EUR

Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U

Zilv. theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U

Zilveren kandelaartje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 tafelkandelaartje, ø 7cm.,H.4 cm., Cond.:U