10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

3 Kastkommen, haan
Startprijs 30 EUR

Drie Chinees porseleinen kastkommen 18e-19e eeuw met haandecor in zeer goede staat 6xø18,8cm. Cond.: G

Imari kom, Fam Verte
Startprijs 40 EUR

Grote Japanse goud-imari kom eind 20e eeuw met voorstelling van paradijsvogels en bloemen 11xø25cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 3.000 EUR

Frans wapenbord
Resultaat: 70 EUR

Franse Fayence keramiek sierschotel met wapen 19e eeuw, gemerkt Lisieux ø24cm. Cond.: G

Majolica schaal
Startprijs 60 EUR

Oude presenteerschaal van majolica , met bloemdecor ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Omlijsting met nikkelen rand 5,5xø24cm. Cond.: G

2 Delftse vazen, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee Delfts aardewerken vazen 20e eeuw, 1x Delfts bont met landschapsdecor en 1x Delfts blauw met landschapsdecor 30-35cm. Gelijmd Cond.: R

2 Engelse hondjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 20e eeuw 21x16x10cm. Cond.: G

2 Miniatuur dieren marmer
Startprijs 30 EUR

Twee marmeren miniaturen 20e eeuw, 1 duif (gelijmd) en 1 kat 4,5-6cm. Cond.: R

Diverse delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twaalf delen oud porselein o.a; Royal Albert, Rosenthal, Schumann etc. Cond.: G

6 Majolica onderzetters
Startprijs 40 EUR

Zes majolica keramieken onderzetters ca. 1930 met bloemmotief en nikkelen rand, vermoedelijk Duitsland. In zeer goede staat 1,5xø10,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 50 EUR

Elf Hollandse kop en schotels (mocca), gemerkt MMP Holland (20e eeuw) met Chinees bloemenmotief. 1 Kopje mist bij een schotel Cond.: G

3-Delige koffieset
Startprijs 40 EUR

3-Delige 19e eeuws Duits porseleinen koffieset bestaand uit; koffiekan (haarscheur), suikerpot en melkkan (handvat gelijmd). gemerkt met een adelaar, B en R. 16-28cm. COnd.: R

4 Delen, Porceleyne Fles
Startprijs 25 EUR

Vier delen Delfts aardewerk, gemerkt Porceleyne Fles. Twee dekselvaasjes zijn beschadigd 20-22cm. Cond.: R

Japanse presse-papier
Startprijs 40 EUR

Japanse marmeren presse-papier met Foo-hond ca. 1900 in goede staat 6,5x2,3x2,3cm. Cond.: G

1 Borden
Resultaat: 40 EUR

Elf Hollandse (herdenkings)borden, deels Delft met spreuk (Porceleyne Fles Delft) 20e eeuw Cond.: G

Japans mini-kaststel
Startprijs 40 EUR

Antiek Japans porseleinen mini kaststel 20e eeuw met blauw bloesemtakmotief en familiezegel in zeer goede staat 7-9cm. Cond.: U

3 Borden, ooievaars
Startprijs 30 EUR

Drie Japans porseleinen borden ca. 1910 met landschapsdecor en ooievaars ø18,5cm. Cond.: G

Cakeset, Royal Tettau
Resultaat: 15 EUR

2 Delen imari porselein
Startprijs 15 EUR

Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G

Platelen bordje
Startprijs 30 EUR

Hollands platelen bordje, gemerkt Ivora Gouda 565. Voorstelling Oostpoort Delft ca. 1920 ø13cm. Cond.: G

Tabakspot Gouda
Resultaat: 20 EUR

Tabakspot met koperen deksel, 20e eeuw, gemerkt "Zenith Gouda Holland "19xø17cm.

Plateel schotel + 12 bakjes
Startprijs 60 EUR

Platelen koektrommel
Startprijs 40 EUR

Duitse Art Deco keramieken koekjestrommel met glazuur in zeer goede staat 11x21x16cm. Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 30 EUR

Gouda plateel vaas met bloemdecor ca. 1920. Randschade en haarscheur Cond.: R

Plantenhanger
Startprijs 45 EUR

Eskaf plateel plantenhanger ca. 1930 Holland 8xø26,5cm. Cond.: G

Japanse siervaas, marmer
Startprijs 30 EUR

Japans marmeren siervaasje, rijkelijk bewerkt, 19e eeuw?. Gelijmd 11x17,5x6cm. Cond.: G

Gouds plateel vaas ca. 1930
Startprijs 50 EUR

2 Borden, Gouds plateel
Startprijs 100 EUR

Twee prachtige Gouda platelen sierborden met spreuk (beiden haarscheur), "Vroeg begonnen, veel gewonnen" en "Zijt kind van uw land" ø32cm. Cond.: R

2 Pors. karaffen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude porseleinen schenkkannen met handvat, Delfts motief. Blauw decor van molen en bloemen 24x10x5,5cm. Cond.: G

14 Herdenkingstegels
Resultaat: 400 EUR

3 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

4 Tegels
Startprijs 20 EUR

Vier Hollandse tegels 18e eeuw met landschapsmotieven 13x13cm. Randschades Cond.: M

3 Tegels
Resultaat: 45 EUR

Drie Hollandse polychrome tegels met bloemmotief, rood-oranje en blauw 17e-18e eeuw 1,1x13x13cm., 1x12,8x12,9cm. en 1x12,9x12,9cm. Cond.: G (randschade)

3 Tegels in lijst
Startprijs 20 EUR

Drie antieke siertegels in eiken lijst 19e eeuw met bloemmotief Holland 17,5x17,5cm. Cond.: G

Tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Oud tegeltableau 60-er jaren, voorstelling met Grolsch reclame (bierpul) 34x24cm. Cond.: G

Tegel
Startprijs 60 EUR

Hollandse scheepjestegel 18e eeuw met randschades 13x13cm. Cond.: R

Tegel loopvogel, 17e eeuw
Startprijs 125 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)

Tegel
Startprijs 60 EUR

Hollandse tegel met springende hond 17e eeuw, randschades en gelijmd 13x13cm. Cond.: M

4-Pas tegeltableau
Startprijs 30 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau afgebeeld met muurbloemen. Geheel in eikenhouten omlijsting 29,5x29,5cm. Cond.: G

Tegel vogel, 17e eeuw
Startprijs 125 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G

Tegel paradijsvogel, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

3 Bloemtegels in cirkel
Resultaat: 90 EUR

4 Tegels
Resultaat: 120 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuurvoorstellingen. Blauw decor met o.a. een spelende jongen met tol. Randschades en restauraties 13x13cm. Cond.: R

Tegel pauw,
Startprijs 100 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel met als voorstelling een pauw in het gras 1,1x13,3x13,2cm. Cond.: G (randschade)

Porseleinen figuur, dame met konijn
Resultaat: 45 EUR

Porseleinen Lladro figuur (Spanje) van een meisje met konijn 1991 24,5cm. Cond.: G

Bisquit porseleinen groepje, dames
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse bisquit porseleinen figuur ca. 1900, vermoedelijk Heubach nr. 1337. Voorstelling van drie converserende dames. Licht beschadigd 30x28x12cm. Cond.: R

Keramiek figuur, kaartspelers
Resultaat: 40 EUR

Keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend 3 kaartspelers (jongens aan het valsspelen) 20x26x16cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Startprijs 20 EUR

Italiaanse Capodimonte aardewerken groep 20e eeuw, voorstellende een romantisch stelletje met bloemen. 2 Chips en haarscheur 32x42x20cm. Cond.: R

Majolica fazant
Startprijs 50 EUR

Majolica keramiek fazant begin 20e eeuw, gestempeld Germany in goede staat 26x17x11cm. Cond.: G

2 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude porseleinen figuren van een man en vrouw in romantische klederdracht 1e helft 20e eeuw. vermoedelijk Duitsland, verso genummerd 3640 22-23cm. Cond.: G

2 Porseleinen lampjes
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen rookverdrijvers, voorstellend twee hondjes ca. 1930. vermoedelijk Duitsland. Bij 1 hond is electra afwezig 17-19cm. Cond.: G

Jema Holland keramiek
Resultaat: 35 EUR

Jema Holland keramieken neger met trommel ca. 1930, belegd met bladgoud. genummer Nr. 672 34x22x15cm. Cond.: G

Pors. vlaamse gaai
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Vlaamse gaai 20e eeuw, gemerkt Gerold Porzellan Bavaria Duitsland. Chip van de vleugel af 16x11x6cm. Cond.: R

2 Beeldjes hondjes
Resultaat: 20 EUR

Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf met varkentjes in de bek. Gemerkt met drie ruitvormige tekens 20e eeuw in zeer goede staat 21x19x11cm. Cond.: G

Pors. Lourdesbeeld
Startprijs 30 EUR

Antiek porseleinen Heilig Mariabeeld N.D. de Lourdes. Handbeschilderd met gouddecor 33x11xø10cm. Cond.: G

5 Schalen, Thüringen
Startprijs 20 EUR

Kraagvaas
Resultaat: 35 EUR

Oude porseleinen vaas gemerkt Flamand met landschaps- en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 30xø15cm.

Koffie- en eetservies
Startprijs 250 EUR

Pors. Lourdesbeeld
Startprijs 40 EUR

Porseleinen Heilig Beeld Maria met kind ca. 1900. Handbeschilderd met gouddecor 32x11xø10cm. Cond.: G

9 Delen aardewerk
Resultaat: 22,5 EUR

Negen delen aardewerk petrus Regout Maastricht o.a; Canton, Colibri en Amazone. 1x Grote kastkom, ongemerkt en 2 grote ongemerkte borden 6-27cm. Cond.: G

Royal Dux, danseres
Resultaat: 35 EUR

Oude porseleinen Royal Dux design balletdanseres 20e eeuw. Tsjechoslowakije, mist 1 vinger 21x25x17cm. Cond.: G

Royal Dux, zittend
Resultaat: 60 EUR

Oude porseleinen Royal Dux design balletdanseres 20e eeuw. Tsjechoslowakije, 17x25x14cm. Cond.: G

5 Borden + pijpvaas
Resultaat: 20 EUR

Pors. figuur, fluitspeler
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western Germany 16x12x8cm. Cond.: G

Pors. figuren, verliefd
Resultaat: 120 EUR

3 Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Drie Makkums porseleinen sierborden 20e eeuw met bloemdecor. 2 Met bont decor en 1 met blauw decor ø23-ø28cm. Cond.: G

2 Bisquit beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen figuren, Duitsland genummerd 3487. Voorstelling van een adelaar met daaronder een buste van een hoge officier 13x12x7cm. 1 Figuur stukje gelijmd en chipje af. Cond.: R

Doos divers porselein
Resultaat: 30 EUR

Doos divers kwaliteitsporselein o.a; Engeland, Duitsland en Holland Cond.: G

Stenen kruik en diversen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude delen; 1x eikenhouten vat voor paraplus 38xø26cm, 1x wandbakje 26x30x11cm. en 1x beschilderde kruik 43xø25cm. Cond.: G

6 Satsuma bordjes
Startprijs 80 EUR

3 Chinese kopjes
Resultaat: 10 EUR

6 Imari kop&schotels
Resultaat: 80 EUR

Achtkantig imari bord
Startprijs 60 EUR

Japans goudimari 19e eeuws porseleinen 8-kantig sierbord met bloemvaas decor. lichte chip aan rand 28,5x28,5cm. Cond.: G

Imari vaasje
Startprijs 100 EUR

Goudimari 19e eeuws Japans porseleinen vaas met bomen- en bloemendecor 18xø12cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 20 EUR

4 Visschaaltjes China
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Chinese halve-maan vormige kommen met rood en goud decor van landschappen ca. 1900 6x18x11cm. Cond.: G

Gemberpot + Vaasje
Startprijs 40 EUR

Imari dekselkom
Startprijs 35 EUR

Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M

Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Japanse 19e eeuwse goudimari vaas met landschappen en bloemenmotief. Randschade (bijgeschilderd) 23,5xø11cm. Cond.: R

2 Mandarijn borden
Startprijs 160 EUR

2 Chin. borden met figuren
Resultaat: 90 EUR

2 Chin. borden met figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M

2 Kraagvaasjes
Resultaat: 180 EUR

Imari bord
Startprijs 40 EUR

Kop&Schotel, vis
Startprijs 30 EUR

24 Delen Japans porselein
Resultaat: 25 EUR

24 Delen Japans porselein ca. 1920, kopjes en schotels ø6cm. en ø9,5cm. Cond.: G

Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met apart blauw decor en familienaam de de bodem 7,3xø16cm. Cond.: G

Chinees dekselvaasje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen, planten en vogels. Haarscheur en minime chip 23xø9cm. Cond.: R

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinese Kanton vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese Kanton vaas (keramiek) 19e eeuw met figuren afgebeeld. Kraag is slecht gerestaureerd 35xø16cm. Cond.: M

Imari bord 1870
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Japans goudimari porseleinen sierbord met bloemendecor in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw plantendecor. Randschade en haarscheur ø23cm. Cond.: R

Chinese kraagvaas, oren
Startprijs 70 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G

Delfts kaststel
Resultaat: 35 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel ca. 1930 van Royal Boch Holland. 1 Haarscheur van 1 cm. 35x16x16cm. en 23,5x12x12cm. Cond.: G

Kop & Schotels, eierschaal
Startprijs 50 EUR

Zes Chinees porseleinen 19e eeuwse eierschaal kop&schotels met decor planten weegbree en vlinders, figuren en teksten. Lichte beschadigingen bij sommige delen Cond.: G