Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Schepjes, zilv. handvat
Startprijs 40 EUR

Twee schepjes met dichte bak en 1 zuurschepje met zilveren heft begin 1900 800/000 Cond.: R

4 Timpaan strooiers
Startprijs 250 EUR

4 Sterling zilveren Timpaan strooiers waarvan een trembleer-gestoken, H.ca.7 cm., ca.142 gr.,Cond.:U

Karaf, zilv. voet en halsstuk
Startprijs 90 EUR

Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G

Vork, 18e eeuw Amsterdam
Startprijs 50 EUR

Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 140 EUR

Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....

Hollands zilveren vesta
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren vesta met springveersluiting. Rondom met de hand gegraveerd. Hollands zilverkeur:
zwaardje, eind 18e eeuw. ca.18 gr., Cond.:G

Zilveren miniatuur kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U

Flessenbak met montuur
Startprijs 110 EUR

Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U

Hanger blauwtopaas
Resultaat: 150 EUR

Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder

Hoefnagel broche GG/bril.
Startprijs 45 EUR

Hoefnagel broche GG 585/000 bezet met een briljant 0.04 crt W/SI, L.45mm., ca. 1.65 gr.

Oorklips robijn
Resultaat: 50 EUR

Oorklips (draai systeem) zilver 925/000 verguld waaraan een robijn

Collier gefac,robijn
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefac.robijn L.45 cm.

Sieradenset
Resultaat: 50 EUR

Sieradenset zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit klipoorstekers, hanger en een ring ø 52, bezet met een rose opaal en diamanten.

Ring + oorst. GG bril.
Startprijs 400 EUR

Ring en oorstekers GG 585/000 bezet met rode stenen en briljanten. Ring ø50

Hanger diam.
Startprijs 120 EUR

Leuke halfronde hanger GG585/000 bezet met diamant ca. 0.5 crt., ca.2.5 gr.

Boeren jade armband
Resultaat: 350 EUR

Armband boeren jade., met vlinderslot. L. 19 cm.

Hanger /ring
Startprijs 70 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, ø56 en een hanger zilver 925/000 gerodineerd beiden bezet met een amazoniet en blauwe diamanten. 25.5 gr.

Zwart parelcollier
Startprijs 325 EUR

Collier van zwarte parels met ingebouwd slot, 21 tussenbolletjes GG 585/000. L. 42 cm.

Collier
Startprijs 35 EUR

Collier gemaakt van rose staafjes koraal. L.50 cm.

Collier + Armband barnsteen
Resultaat: 180 EUR

Zeer apart collier en armband gemaakt van barnsteen, beide met sluiting GG 585/000. Collier L. 47cm., B.4 cm., armband L.20cm. B3 cm.

Jade collier + hanger
Resultaat: 375 EUR

Collier van jade bolsluiting GG 585/000 ( 21 jadebolletjes hebben GG tussenstukjes) waaraan een hanger GG 585/000 bezet met een jade druppel. L. 41-43 cm.

Onderzetter, zilv. montuur
Resultaat: 170 EUR

Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U

Theebus Friesglas, zilv. rand
Startprijs 150 EUR

Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas

Zilv. theeduimpje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

Hollands zilv. loddereindoosje
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Jaarletter:q:1875, MT.: Carolus Hendericus Cammans, Leeuwarden/Groningen.5x3x3 cm., ca. 20 gr., Cond.:G

Lepelvaasje, zilv. montuur
Startprijs 85 EUR

Blauw glazen lepelvaasje in Arnhems zilveren 835/000 bewerkt montuur. H.7 cm.,ø6 cm., gewicht zilver ca.55 gr., Cond.:U

Zilveren opscheplepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U

Kristallen stolp + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Antiek kristallen geslepen parfumflesje met zilveren dop en hals. Met glazen stopje H.: 8cm. Cond.: U

Hollands zilv. loddereindoosje
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje in de vorm van een bloemenmand. jaarletter:B:1886, H.4.5 ø ovaal 4 cm., ca. 27 gr. Cond.:G

4 Zilv. kandelaars
Resultaat: 80 EUR

4 Sterling zilveren kandelaartjes, waarvan 2 restauratie en 1 reparatie behoeven. H.ca.6 cm.

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Ring GG/carneool
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met een carneool bezet, ø50,

Ring WG/robijn/brilj
Startprijs 600 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een ovale robijncabochon en 16 briljanten ca.0.96 crt.W/SI, ø57, ca. 3.2 gr.

Ring WG bril.
Startprijs 450 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant ca. 0.18 crt. ø 60 ca.10.60 gr.

Ring WG bril.
Startprijs 225 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant solitair. ø 57

Ring GG saf./bril.
Startprijs 180 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes, ca.0.05 crt. ø 53

Ring GG bril.
Startprijs 1.750 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt.W/SI, ø55, ca.3.8 gr.



Ring GG turkoois
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een turkoois. ø 57

Ring RG trukoois/diam.
Startprijs 250 EUR

Ring RG 585/000 met een turkoois en rondom bezet met diamant. ø 53

Turkoois collier
Startprijs 225 EUR

Turkoois collier met 31 tussenbolletjes GG 585/000, slot WG 585/000. L. 44 cm.

Ring rozenkw.
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts. ø51, ca.7.2 gr.

Sleutelhanger
Startprijs 20 EUR

Sleutelhanger verguld globe model. Decoratief.

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 290 EUR

1e Gehalte zilveren brandewijnkom gesieseleerd met bloemmotieven. 26x11x8.5 cm., ca.296 gr., Cond.:U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 260 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 35 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, MT: van den Bersselaar Udenhout Cond.: U

Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting
Startprijs 120 EUR

Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U

Zilveren kannetje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U

Ovaal schaaltje, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR

Hollands zilveren ovaal montuur,waarin blauw glazen bak, Amsterdams zilver 2e gehalte. Jaarletter:T:1929.
Chip van glasrand. 19x13x8 cm., Gewicht zilver ca.91 gr.. Cond.:G

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R

5 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver 800/000 bestaande uit: slalepel, 2 suikerscheppen, Jugendstil gebaksvork en een sardienvorkje, Cond.:G

Zilveren miniatuur, riksja
Startprijs 60 EUR

Zilveren miniatuur riksja, Indonesisch filigrain ca. 44gr. Cond.: G

Schuitvorm, zilv. hengsel
Startprijs 275 EUR

Mooi zilveren 800/000 schuitvormige hengselmand met blauwglazen inzet. Mand is opengewerkt en voorzien van lauwertakken, medaillons en guirlandes.16x10x17 cm. incl.hengsel. ca.116 gr. Cond.:U

Hollands zilv. natfruitschep
Startprijs 175 EUR

Hollands zilveren 835/000 natfruitschep, jaarletter E:1864, MT.:Jan van der Velden Amsterdam, L.17.5 cm., ca.26gr., Cond.:U

Rammelaar
Startprijs 260 EUR

Antieke zilvern 835/000 rammelaar met 3 belletjes,fluitje en ivoren heft. L. ca.15 cm.

Pot, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR

Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U

Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.

Zilveren chatelaine 1883
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

Zilveren bonbonniere
Startprijs 100 EUR

Engels opengewerkte mooie bonbonniere 925/000 ca. 37gr. ø12cm. H.: 2,5cm. Cond.: U

3-Delig zilv. theeservies
Resultaat: 475 EUR

Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U

Kristallen sigarenbeker, zilv. voet
Resultaat: 130 EUR

Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G

Kristallen coupe, zilv. voet + lepel
Resultaat: 70 EUR

Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G

Zilveren gesp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren gesp, rijkelijk bewerkt. ca.26 gr. 1x6 cm., Cond.U

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollands zilveren roomlepels waarvan 1 jaarletter I: 1843, gewicht samen ca. 26gr. Cond.: R

Zilv. geboortelepel
Startprijs 130 EUR

Hollands zilveren geboortelepel ca. 1907 835/000 ca. 74gr. L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren breischede
Startprijs 60 EUR

Antiek zilveren breischede vermaakt tot broche. Franse lelie en zonnebloembewerking ca. 6gr. Cond.: R

Kristallen loddereinflesje, zilv. dop
Startprijs 70 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en hals H.: 7,5cm. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U

2 Delen verzilverd
Startprijs 10 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U

Olifant met zilver
Resultaat: 100 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Zilveren bruidskistje 1889
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren knottenkistje met dekselgreep, 2e gehalte, Jaarletter: E., 1889, 8x5x5 cm., ca. 101 gr., Cond.:U

6 Zilv. lepels in cassette
Resultaat: 30 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 jugendstil theelepeltjes, Jaarletter: N, MT:AG:AG Gretsen Den Haag

3-Delig plated servies op dienblad
Resultaat: 70 EUR

4-Delig plated koffieset Sheffield 20e eeuw in goede staat ø28cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, molen
Resultaat: 10 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

Plated visbestek 6-persoons
Resultaat: 80 EUR

6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Zilveren mandje
Resultaat: 75 EUR

Mooi Hollands zilveren 835/000 schuitvormig bonbon mandje opengezaagd met parelrand, MT.:A.Presburg & Zn.,Haarlem, Jaarletter: I:1968,14x9.5x5 cm., ca.67 gr., Cond.:U

Hollands zilv. theeservies
Resultaat: 506 EUR

3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G

Zilveren pot
Resultaat: 190 EUR

Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R

Plated set in koffer
Resultaat: 80 EUR

Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G

Zilveren port. beugel
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren tasbeugeltje met 2 eikeltjes als sluiting, B.7 cm., ca.26 gr., Cond.:U

Zilveren broodmand
Startprijs 800 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U

3-Delig Engels servies
Startprijs 575 EUR

3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U

Engels zilv. spiegel
Startprijs 245 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 170 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 170 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U

4 Zilv. presenteerschaaltjes
Resultaat: 54 EUR

Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U

Hollands zilv. suikerstrooilepel
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel, groot keur. MT: Krooymans Oss ca. 1850 835/000 ca. 29gr. Cond.: U

Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, ca. 254gr. MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

2-Delig zilv. theeservies
Startprijs 600 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U

Hollands zilv. dienblad
Resultaat: 405 EUR

Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 695 EUR

Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U

Silverplated WMF servies
Startprijs 40 EUR

3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G

Zilv. bureauset
Startprijs 250 EUR

4-Delige zilveren bureauset begin 1900 waaronder blanco cachet