Delfts porseleinen plaquette 20e eeuw naar een voorstelling van Louis Apol 44x32cm. Cond.: G
Keramieken Delfts bonte vaas 18e-19e eeuw met bloemdecor. Chip uit de rand 30xø20cm. Cond.: R-G
Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G
Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G
Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G
Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G
Twee Kantonese sierborden ca. 1900 (keramiek) afgebeeld met krijgers. 1 Chip gerestaureerd ø25,5cm. Cond.: G
Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor. Lichte randschades en 1 haarscheur ø23cm. Cond.: R
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G
Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U