Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Copier Unica, Max Verboeket
Startprijs 150 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

6 borden + botervloot
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland

Roomstelletje
Startprijs 45 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Empire stijl karaffenset
Resultaat: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Murano schijvenlamp
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Romeins glas
Startprijs 60 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

2 Kristallen kandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

WMF Ikora schaal
Resultaat: 40 EUR

Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, nimfen
Resultaat: 70 EUR

Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G

Opaline kaststel, 5-delig
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpseltechnieken. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd. Mooie kwaliteit, 2 chips 16x25x20cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startprijs 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpsels (amandel en ruitgeslepen). Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 16x20x27cm. 2 chips

Leerdamse karaf, Meydam
Resultaat: 35 EUR

Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Geïriseerde vaas
Startprijs 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R

Copier Leerdam, asbak
Startprijs 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 16,5cm.
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Copier glazen asbak
Startprijs 10 EUR

Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G