Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Negerpop, schildpad
Resultaat: 70 EUR

Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G

Pop, Theodoor Recknagel
Startprijs 275 EUR

Duitse porseleinen pop, gemerkt Theodor Recknagel met geleed lichaam, lederen schoentjes, kanten kleertjes en originele pruik ca. 1930. In zeer goede staat 58cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse Käthe Kruse pop uit het jaar 28 Aug. 1989 met originele kleertje in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

Schildpadpop, jongen
Startprijs 40 EUR

Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G

2 Schildpadpoppen
Resultaat: 50 EUR

Twee schildpadpoppen van meisjes Nr. 34 en 36 H.: 32cm. en 35cm. Cond.: G

2 Celluloid poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse Käthe Kruse pop uit mei 1991 genaamd Benjamin, in originele doos en met originele kleertjes L.: 33cm. Cond.: G

2 Poppen, Martha Maar
Resultaat: 50 EUR

Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG

3 Oude Duitse poppen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Duitse poppen 30-er jaren; 1x Armand Marseille 2966, 1x Negerpop firma Schmidt en Co 1328-33, 1x Konig en Wernicke 778/10 H.: 34cm. , 32cm. en 47cm. Cond.: R

Twee poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G

7 Duitse houten figuren
Resultaat: 12 EUR

Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G

4 Stel dieren
Resultaat: 165 EUR

Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G

Poppenstoel
Resultaat: 25 EUR

Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G

Marklin Lok + kolenwagen
Startprijs 80 EUR

Marklin HO 3003 24 058 stoomlocomotief en kolenwagen FM 809 in originele doos. Alles in zeer goede toestand.

Fleischmann 4020
Startprijs 70 EUR

Fleischmann OO 12/419 80 005 locomotief, Doos van de Fleischmann 4020 zit erbij. (niet van de bijbehorende loc.) In redelijke staat.

Piko BR 55
Resultaat: 35 EUR

Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.

Lok, kolenwagen en wagon
Resultaat: 30 EUR

Lok met kolenwagon en een aparte personenwagon. Alles in redelijk tot goede staat.

Lok + 3 Wagons
Startprijs 40 EUR

Lok met 3 personenwagons van verschillende merken. Alles in redelijk tot goede conditie.

3 Duitse poppen
Resultaat: 70 EUR

Drie DUitse schildpadpoppen ca. 1930; 1x Nr. 52 Inge groot Cond.: G, 1x Negerjongen L.: 27,5cm. Cond.: G, 1x Meisje (beschadigd) L.: 30,5cm. Cond.: G

Kinderstoel
Startprijs 25 EUR

Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Aziatisch houten schaakspel 2e helft 20e eeuw 8x25x25cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel 2e helft 20e eeuw 6x20x40cm. Cond.: G

Poppenwagen
Resultaat: 40 EUR

Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R