Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beulsbijl, 16e eeuw
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...

Pistool
Resultaat: 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Dubbelloops, groot
Startprijs 480 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G

Degen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 40 EUR

Frontlader pistool 19e eeuw, roestaanslag L.: 18cm. Cond.: R

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G

Radslot geweer
Resultaat: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 520 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 110 EUR

Enkelschots damespistool 19e eeuw in goede originele staat 18cm. Cond.: G

Koppel pistolen
Resultaat: 310 EUR

Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G

Damesgeweer
Startprijs 240 EUR

Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G

Geweer
Startprijs 150 EUR

Gegraveerde revolver 19e eeuw, "Guedalag Eibab" in goede originele staat 22cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 310 EUR

Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G

Penvuur dubbelloops, damastloop
Startprijs 575 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.

Nederlands officierstenue
Resultaat: 110 EUR

Nederlands officierstenue WO II met broek, jas, pet en spelden in goede staat Cond.: G

Kanon
Resultaat: 140 EUR

Origineel klein bronzen kanon 18e-19e eeuw, genummerd 110 op de wielen (gietijzer) 10x27x17cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 180 EUR

Revolver 19e eeuw (6-schots) in goede originele staat 24cm. Cond.: G

Winchester
Resultaat: 1.750 EUR

Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...

Geweer
Resultaat: 210 EUR

Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G

Dubbelloops, klein
Startprijs 220 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G

Geweer
Startprijs 80 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R