Aparte keramieken schenkkaraf ca. 1900 (gestempeld) met takmotief 20xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken Art Nouveau vaas ca. 1900, genummerd 1269 met bloemdecor 29xø13cm. Cond.: G
Keramieken Sint Lucas vaasje (Utrecht) in petrol kleur 20e eeuw 9,5xø13cm. Cond.: G
Chinees antiek ivoren biefopener met afgebeeld vechtvissen en Chinese tekst 22,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van been, voorstellend een man met touw op de rug. beschadigd bij touw 16,5x9x8,5cm. Cond.: R
Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G
Vier antiek ivoren servetringen ca. 1920. 1 Paar met zwarte rand ø4 en ø5cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G
Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken chachepot met leeuwekoppen en bladmotief ca. 1900. Minimale chip 21xø33cm. Cond.: G
22 Hollandse landschapstegels 19e eeuw met zeegezichten en huizen afgebeeld. lichte randschades 13x13cm. Cond.: G
Hollandse tegel 17e eeuw met polychroom vliegende vogel afgebeeld 12,7x12,7cm. Randschades Cond.: R
Twee Hollandse landschapstegels ca. 1900, chip af 13x13cm. Cond.: R
Drie Hollandse polychrome tulptegels 17e eeuws binnen kwadraat 1,1x12,7x12,7cm.,. Cond.: G (randschade)