10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Staande lamp
Resultaat: 3.000 EUR

Dekselvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Gendi vaas, 17e eeuw
Resultaat: 550 EUR

5-Delig kaststel
Resultaat: 400 EUR

14 Herdenkingstegels
Resultaat: 400 EUR

Majolica korhoen, Thuringen
Resultaat: 350 EUR

Grote diepe schotel, 16e eeuw.
Resultaat: 335 EUR

Chinese dekselvaas, Canton
Resultaat: 315 EUR

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Imari dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Grote amphora vaas
Resultaat: 230 EUR

Meissen lampevoet
Resultaat: 220 EUR

2 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

2 Schotels, blauw geschulpt
Resultaat: 200 EUR

2 Kraagvaasjes
Resultaat: 180 EUR

Tegel eekhoorn, 17e eeuw
Resultaat: 180 EUR

3 Meissen kop & schotels
Resultaat: 170 EUR

Vaas, Canton
Resultaat: 160 EUR

4 Chinese kop&schotels
Resultaat: 160 EUR

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 150 EUR

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

5-Delig imari kaststel
Resultaat: 150 EUR

Delftse tegel
Resultaat: 130 EUR

Diversen Meissen
Resultaat: 130 EUR

Damesbuste
Resultaat: 130 EUR

Oude keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G

Imari dekselvaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Japanse goudimari porseleinen dekselvaas met tempelhond 19e eeuw. 8 Kantig met bloemdecor, haarscheur in deksel 42x21x21cm. Cond.: R

Fam Rose bord
Resultaat: 130 EUR

Beeld, man met touw
Resultaat: 125 EUR

Kapitale dekselschaal, China
Resultaat: 120 EUR

Trekpotje
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met bloesemtak decor 12x18xø11cm. Chip van dekselrand.

Chinese vaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen vaas 18e-19e eeuw met afgebeeld een dansende draak. Onder op de bodem staan Chinese tekens. Deksel is beschadigd 23xø9cm Cond.: R

4 Tegels
Resultaat: 120 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuurvoorstellingen. Blauw decor met o.a. een spelende jongen met tol. Randschades en restauraties 13x13cm. Cond.: R

Pors. figuren, verliefd
Resultaat: 120 EUR

4 Tegels
Resultaat: 120 EUR

4 Tegels
Resultaat: 120 EUR

Olielamp, Gouda
Resultaat: 110 EUR

8 Kop & schotels
Resultaat: 110 EUR

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Pronkvaasje, Brussel 1880
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse porseleinen pronkvaas met goud- en bloemendecor, vermoedelijk Frankrijk 25,5x13,5x10cm. Cond.: G

2 Borden, Canton
Resultaat: 100 EUR

Grote gemberpot
Resultaat: 100 EUR

22 Tegels
Resultaat: 100 EUR

Delfts aardewerk crucifix
Resultaat: 100 EUR

3 Chinese vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Drie Kantonese aardewerken vazen ca. 1900 met voorstellingen van Chinese krijgers. 2 Vazen met randschade 19,5xø9cm. en 10,5x4cm. Cond.: R

Gemberpot, Tichelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote Hollands Makkums porseleinen gemberpot met deksel 20e eeuw met bloemdecor 25xø19cm. Cond.: G

6 Kop & schotels
Resultaat: 100 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels 19e eeuw met bloemdecor. 1x oude reparatie met krammen bij schotel, rest is goed 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Tegel paradijsvogel, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Snuffbottle eind 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Chinees porseleinen snuifflesje met stop 19e eeuw, rondom beschilderd met planten- en dierenmotieven 7,5xø4,5cm. Cond.: G

Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

3 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

5 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 90 EUR

Acht delen Chinees porselein ca. 1900. 3 Complete kop&schotels, 2 losse kopjes van blauw decor met paarden. 2,5xø13,3cm. en 5xø8,5cm.

6 Tegels
Resultaat: 90 EUR

Zes Oud Hollandse tegels naar 17e eeuws voorbeeld. Handbeschilderd, mooie kwaliteit. Diverse voorstellingen waaronder kwadraat 13x13cm. Cond.: G

Pors. bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotel, gemerkt met De Klauw. gedecoreerd met blauw plantendecor 4,5xø32cm. Lichte randschades Cond.: G

Jugendstil kan, porselein
Resultaat: 90 EUR

Prachtige Jugendstil stijl schenkkan, gemaakt van keramiek en compositie metaal. Afbeeldend geglazuurd bloemenmotief 40x15xø11cm. Cond.: G

2 Imari dekselvaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Japans goudimari porseleinen dekselvazen; 1x deksel beschadigd (scheuren) en 1x top van het deksel aangelijmd 24xø11cm. Cond.: M

3 Bloemtegels in cirkel
Resultaat: 90 EUR

Bisquit porseleinen groepje, dames
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse bisquit porseleinen figuur ca. 1900, vermoedelijk Heubach nr. 1337. Voorstelling van drie converserende dames. Licht beschadigd 30x28x12cm. Cond.: R

2 Chin. borden met figuren
Resultaat: 90 EUR

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

2 Imari schotels
Resultaat: 90 EUR

2 Achtkantige borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Resultaat: 85 EUR

Meissen theebus
Resultaat: 80 EUR

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen beeldengroep
Resultaat: 80 EUR

Italiaanse porseleinen groep met als voorstelling 3 kinderen bij een zuil met bloemen. 1 Kind heeft een masker voor. Gesigneerd Fabris 20e eeuw, mooie kwaliteit 13x14x14cm. Cond.: G

Japans blauwe schaal
Resultaat: 80 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal 19e- eeuw met blauw decor 9,5x29cm. Cond.: G

Fam Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Diepe Fam. Rose schotel 18e eeuw met bamboe- en bloemmotief. Haarscheur van 4 cm en minime chip 6xø28cm. Cond.: R

Ovale schotel, Chien Lung
Resultaat: 80 EUR

Ovale schotel, Chien Lung
Resultaat: 80 EUR

Villeroy & Boch kaststel
Resultaat: 80 EUR

Villeroy & Boch porseleinen kaststel met landschapsmotieven ca. 1920 15-19cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 80 EUR

Twee porseleinen goudimari borden 19e eeuw met decor van vogels en bloemen, 1 beschadigd en gelijmd ø22cm. Cond.: R

Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws goudimari bord met landschapsmotief en gebouwen ø25cm. Minime chip Cond.: G

2 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen sierborden 20e eeuw met bloem- en gouddecor ø26cm.-ø29cm.

2 Chinese kommen + lepels
Resultaat: 80 EUR

Jugendstil kan, porselein
Resultaat: 80 EUR

Trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor, 1mm chip bij tuit ø10,5x17x11cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Oude Kantonese keramieken vaas met bloemmotief, hagedissen en vogels 20e eeuw 33xø16cm. Kraag stukje gelijmd, Cond.: R

6 Imari kop&schotels
Resultaat: 80 EUR

Grote Delftsbonte vaas
Resultaat: 75 EUR

Meissen kop&schotels
Resultaat: 75 EUR

Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws imari bord met bloeiende-boom motief ø22,7cm. Lichte randschade Cond.: G

Kop&Schotel KPM
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse biedermeier KPM porseleinen kop en schotel 2,5xø13cm. en 8,5xø8cm. Lichte randschade

Servies Villeroy & Boch
Resultaat: 70 EUR

Uitgebreid restservies (93 delen), gemerkt Villeroy & Boch Burgenland Duitsland. Roze landschaps- en bloemendecor Cond.: G

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee imari porseleinen knobbelvaasjes 19e eeuw. 1x gaaf, 1x gelijmd 25,5xø9cm. Cond.: R

5 Delen porselein
Resultaat: 70 EUR

2 Kantonese vaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Kantonese 19e eeuwse keramieken vazen met Foo-honden en krijgers afgebeeld. 1 vaas is in goede conditie, 1 vaas met chip 21xø8cm. Cond.: R-G

Frans wapenbord
Resultaat: 70 EUR

Franse Fayence keramiek sierschotel met wapen 19e eeuw, gemerkt Lisieux ø24cm. Cond.: G

2 Delftse vazen, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Twee Delftse blauw keramieken vazen 18e eeuw met landschapsmotief. Lichte randschades aan voet en beide kragen zijn gerestaureerd 19xø14cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Resultaat: 65 EUR

Stijgerend porseleinen paard, gemerkt Hutschenreuther Selb Germany 20e eeuw. Gesigneerd K. Tutter 31,5xø12cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 60 EUR

6 Delen Meissen
Resultaat: 60 EUR

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor van landschap en 1x met diverse voorwerpen. 1 bord heeft lichte randschade en de ander heeft een chip ø23cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Antiek tegeltableau met schepenvoorstelling (Golden Hind, Bounty, 7 Provinciën, Mayflower, Santa Maria) Delft ca. 1920. Tegels zitten in een mahoniehouten lijst 88x19cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloemmotief. Randschades en haarscheuren ø21-ø23cm. Cond.: M

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met planten- en bloemendecor. 1x Gaaf, 1x randschade ø23cm. Cond.: R