Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Cassette met bestek
Resultaat: 730 EUR

6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...

4-Delige zilv. koffieset
Resultaat: 640 EUR

Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....

Bijbeltje met zilver
Resultaat: 625 EUR

Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U

Hollands zilv. theeservies
Resultaat: 506 EUR

3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G

3-Delig zilv. theeservies
Resultaat: 475 EUR

Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U

Hollands zilv. dienblad
Resultaat: 405 EUR

Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U

Strooier, zilv. montuur
Resultaat: 400 EUR

Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U

Zilv. thorapointer
Resultaat: 380 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

Hollands zilveren theepot
Resultaat: 340 EUR

Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U

Zilveren geurdoos
Resultaat: 325 EUR

Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U

Zilveren moccakan
Resultaat: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

Hollands zilv. visschep
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Hollands zilv. tafelbel
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Zilveren spiegel
Resultaat: 225 EUR

Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.

2 Karaffen, zilv. voet
Resultaat: 220 EUR

2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U

Zilveren roomstel
Resultaat: 210 EUR

Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U

Zilveren pot
Resultaat: 190 EUR

Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 180 EUR

Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U

Onderzetter, zilv. montuur
Resultaat: 170 EUR

Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U

Zilveren schaal op pootjes
Resultaat: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

Roomstelletje
Resultaat: 150 EUR

Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.

Krist. schotel, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 140 EUR

Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....

Bijbel, dubbele sloten
Resultaat: 135 EUR

Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G

Kristallen sigarenbeker, zilv. voet
Resultaat: 130 EUR

Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G

Kris. peresenteerschaal, zilv.
Resultaat: 125 EUR

Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G

Zilveren pijpje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U

Warmhoud pan
Resultaat: 120 EUR

Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 120 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

2 Zilveren beeldjes
Resultaat: 110 EUR

2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U

Zilveren kapset
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U

Hollands zilv. portemonnee
Resultaat: 105 EUR

Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilv. theeduimpje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U

Olifant met zilver
Resultaat: 100 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U

Tafelopzet zilver
Resultaat: 100 EUR

Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G

Trancheerset, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G

6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver
Resultaat: 90 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U

Plated servies op dienblad
Resultaat: 90 EUR

6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G

Presenteerschaal, zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U

10 Zilveren dessertmessen
Resultaat: 90 EUR

10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G

Zilveren visschep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.

Gemberpot, zilv.knop
Resultaat: 90 EUR

Kristallen gemberpot voorzien van zilveren knop

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U

2 Zilveren zwanen
Resultaat: 80 EUR

Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U

3 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 80 EUR

2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U

4 Zilv. kandelaars
Resultaat: 80 EUR

4 Sterling zilveren kandelaartjes, waarvan 2 restauratie en 1 reparatie behoeven. H.ca.6 cm.

Plated visbestek 6-persoons
Resultaat: 80 EUR

6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Plated set in koffer
Resultaat: 80 EUR

Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G

Zilveren mandje
Resultaat: 75 EUR

Mooi Hollands zilveren 835/000 schuitvormig bonbon mandje opengezaagd met parelrand, MT.:A.Presburg & Zn.,Haarlem, Jaarletter: I:1968,14x9.5x5 cm., ca.67 gr., Cond.:U

Beschuitbus
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G

Zilveren tashaak
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U

Kristallen stolp + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G

Zilveren kannetje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U

Kristallen coupe, zilv. voet + lepel
Resultaat: 70 EUR

Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G

3-Delig plated servies op dienblad
Resultaat: 70 EUR

4-Delig plated koffieset Sheffield 20e eeuw in goede staat ø28cm. Cond.: G

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.

Theezeef sterling
Resultaat: 65 EUR

Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A

Zilveren asbak
Resultaat: 60 EUR

Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G

Zilveren papbordje
Resultaat: 60 EUR

Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U

Plated theepot + comfoor
Resultaat: 60 EUR

Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G

2 Zilv. servetringen
Resultaat: 60 EUR

Stel Hollands zilveren servetringen ca. 71gr. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R

Zilveren gesp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren gesp, rijkelijk bewerkt. ca.26 gr. 1x6 cm., Cond.U

Kristallen vaas, zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U

3 Kralenbeursjes
Resultaat: 60 EUR

3 Antieke kralenbeursjes, waarvan 2 met zilveren beugeltje

Kristallen asbak, zilv. montuur
Resultaat: 60 EUR

Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U

4 Zilv. presenteerschaaltjes
Resultaat: 54 EUR

Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U

Zilveren opscheplepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U

Art deco zakaansteker huls
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G

Zilv. miniatuur, slede
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

2 Delen zilver, kledendracht
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver 800/000 bestaande uit: slalepel, 2 suikerscheppen, Jugendstil gebaksvork en een sardienvorkje, Cond.:G

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 45 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R

Zilveren peper&zout strooier
Resultaat: 45 EUR

Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G

Ebbenhout met zilv. schede
Resultaat: 45 EUR

Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.

Krist. coupe, zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G

3 Delen India zilver
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U

2 Kristallen vaasjes, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U

Silverplated schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U

Flacon, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lief antieke zilveren geurflacon met geurstift, H. 6 cm/., Cond.:U

Zilveren kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G