Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Radslot geweer
Resultaat: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...

Winchester
Resultaat: 1.750 EUR

Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...

Kromzwaard
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G

IJzeren kromwaard, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G

Belgisch 4-loops revolver
Resultaat: 535 EUR

Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G

Enkelloops, voorlader
Resultaat: 500 EUR

Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...

Dolk, hakenkruis
Resultaat: 450 EUR

Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...

Enkelloops voorlader
Resultaat: 440 EUR

Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.

Kromzwaard
Resultaat: 425 EUR

Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G

Zwaard, preusenadler
Resultaat: 375 EUR

Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G

Dolk,
Resultaat: 360 EUR

Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat

Zwaard in schede
Resultaat: 350 EUR

Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G

Wapen
Resultaat: 350 EUR

Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...

Dolk, hakenkruis
Resultaat: 350 EUR

Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.

Koppel pistolen
Resultaat: 310 EUR

Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 310 EUR

Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G

Dubbelloops, voorlader, hertekop
Resultaat: 300 EUR

Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Resultaat: 260 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Voorlader, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Zwaard met monogram
Resultaat: 230 EUR

Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G

Dolk, benen greep
Resultaat: 220 EUR

Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 210 EUR

Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G

Degen zonder schede
Resultaat: 210 EUR

Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G

Zwaard in lederen schede
Resultaat: 200 EUR

Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 180 EUR

Revolver 19e eeuw (6-schots) in goede originele staat 24cm. Cond.: G

Officiers sabel
Resultaat: 180 EUR

Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G

Zwaard, messing greep
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

Nieuw zwaard
Resultaat: 160 EUR

Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G

Zwaard in messing schede
Resultaat: 160 EUR

Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.

Degen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Zwaard in schede
Resultaat: 150 EUR

Prachtige sabel in originele messing schede en mooi bewerkte handgreep ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Wapen is in goede originele staat 98cm. Cond.: G

Degen, messing greep
Resultaat: 150 EUR

Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland

Kanon
Resultaat: 140 EUR

Origineel klein bronzen kanon 18e-19e eeuw, genummerd 110 op de wielen (gietijzer) 10x27x17cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G

Zwart kruit geweer
Resultaat: 130 EUR

Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U

Zwaard
Resultaat: 130 EUR

Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G

Auguste Fonson Brussel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G

Duits zwaard in schede
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R

Geweer
Resultaat: 110 EUR

Enkelschots damespistool 19e eeuw in goede originele staat 18cm. Cond.: G

Nederlands officierstenue
Resultaat: 110 EUR

Nederlands officierstenue WO II met broek, jas, pet en spelden in goede staat Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 110 EUR

Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 100 EUR

Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R

Zwaard, leeuwekopje
Resultaat: 100 EUR

Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G

Dolk, gewei greep
Resultaat: 100 EUR

Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G

Kris in messing houder
Resultaat: 100 EUR

Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Karabijn WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat

Karabijn, WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat

Kris, drakenhoofd
Resultaat: 95 EUR

Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G

Zwaard zonder schede
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G

Bajonet, messing greep
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 80 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 30cm. Cond.: G

Messing zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G

Zwaard, kruisvormige greep
Resultaat: 80 EUR

Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G

Dolk in schede, benen greep
Resultaat: 80 EUR

Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G

Lederen koppel, Volkspolizei
Resultaat: 70 EUR

Antiek lederen holster met pistool, haan mist bij pistool en roestaanslag. Riem is met DDR gesp 42x19x7cm. Cond.: R

Hertenvanger
Resultaat: 70 EUR

Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G

Zwaard in schede
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G

Kris, messing schede
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G

Kris in messing houder
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Indonesische kris met messing bewerkte schede. Gemerkt met kroon en jaartal 1935. Bewerkte tropisch houten grip. In zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G

Bajonet, messing greep
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse bajonet Frankrijk. Gegraveerd "Imperale de Mutzig 1868" met originele schede. In zeer goede staat 71cm. Cond.: G

Amerikaans geweer
Resultaat: 60 EUR

Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G

Dolk, benen greep
Resultaat: 55 EUR

Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met originele schede 66cm. Cond.: G

Kruithoorn
Resultaat: 50 EUR

Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R

Kris
Resultaat: 50 EUR

Prachtig Oosters steekwapen met tropisch houten heft en schede. In originele staat 1e helft 20e eeuw Cond.: G

3 Perzische dolken
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 40 EUR

Frontlader pistool 19e eeuw, roestaanslag L.: 18cm. Cond.: R

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G

Pistolen
Resultaat: 40 EUR

Decoratief pistool in de stijl van de 18e eeuw, gegraveerd 29cm. Cond.: G

Sportdegen
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G

Dolk, gewei greep
Resultaat: 40 EUR

Oude jachtdolk (hartsvanger, hertenvanger) met heft van gewei. Hubertus Solingen met gegraveerd lemmet met hertenvoorstelling 27cm. Cond.: G

Kris, Jaja Dina
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch mes met bloedgleuf en opschrift "Djaja Dinata Kedoen Woeloe 1933". bewerkte heft en originele schede in goede originele staat. Stukje hout mist uit de schede 53cm. Cond.: G

Wandelstok, drakenkop
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische tropisch houten prikwandelstok met drakenkop op de heft. Bestaat uit 2 delen met 15cm. metalen lemmet. In zeer goede originele staat 93cm. Cond.: G

Kris in houder
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 30 EUR

Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G

Antiek ivoor/been mes
Resultaat: 30 EUR

Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G

Bajonet zonder schede
Resultaat: 30 EUR

Spaanse bajonet Artilleria De Toledo 1899 L.:38cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Antieke bajonet Modelo Argentino L.: 54cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Bajonet in schede 19e eeuw, roestaanslag L.: 54cm.

Bajonet
Resultaat: 29 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude korte bajonet met schede No 4 MK II L.: 27,5cm. Cond.: G

Kris, nieuwe schede
Resultaat: 20 EUR

Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G