Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Globe, 19e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M

Duitse Lutherbijbel
Resultaat: 500 EUR

Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Bronzen empire kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G

Boek
Resultaat: 310 EUR

Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 270 EUR

Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G

Decoratieve weegschaal
Resultaat: 220 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G

Franse, witte plank barometer
Resultaat: 220 EUR

Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G

Concordantie op de bijbel
Resultaat: 200 EUR

Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...

Barometer
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G

Muziekdoos
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...

Tantalus
Resultaat: 160 EUR

Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...

Cloisonne vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G

Antieke kleine spiegel
Resultaat: 150 EUR

Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R

Olielamp, vrouw
Resultaat: 140 EUR

Staande petroleumlamp met vrouwenfiguur (koud beschilderd compositie metaal). Bloembeschilderd glazen reservoir ca. 1900 47xø9cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Resultaat: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Bronzen vijzel 1576
Resultaat: 130 EUR

Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U

Plated olielamp
Resultaat: 130 EUR

Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Stel grote verchroomde metalen moderne kandelaars (nieuwwaardig) 21e eeuw, 91x36x36cm. Cond.: U

Messing apostelkist
Resultaat: 125 EUR

Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G

Inktstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 120 EUR

Nieuwaardige Tiffany-stijl glas-in-lood lamp staand op hoge brons gepatineerde voet 72xø24cm. Cond.: U

Tinnen schenkkan, 1725
Resultaat: 120 EUR

Prachtige tinnen schenkkan gedateerd 1725 met initialen en gietstempel 33x17xø13cm. Cond.: G

Set sluitgewichten
Resultaat: 110 EUR

Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 110 EUR

4-Lichts hanglamp ca. 1910 met gematteerd geslepen glas en messing. In zeer goede staat 70x47x47cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse bijbel 1637, Het Oude en Nieuwe Testament door C. Boucquet O. en P. van Thol en Leend en Joh. Bakker. Incompleet en beschadigd 11x28x22cm. Cond.: M

Bronzen staande lamp
Resultaat: 110 EUR

Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 110 EUR

Hollands messing kaarsenkroonluchter 18e-19e eeuw, 6-lichts in zeer goede staat 49x44x50cm. Cond.: G

Theekistje, messing inzet
Resultaat: 105 EUR

19e Eeuws mahoniefineer theekistje met 3 messing theebussen, origineel beslag en slotje. Moet gerestaureerd worden 15x22x13cm. Cond.: R

Bronzen empire kraantjeskan
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Hollandse bronzen Empire kraantjeskan ca. 1810 in zeer goede originele staat 43x35x37cm. 1 schroefje mist Cond.: G

Gebrandschilderd fluitschip
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Wandelstok, ivoren heft
Resultaat: 100 EUR

Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G

11 Delen bont
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen bont waaronder mutsen en sjalen in zeer goede staat Cond.: G

Bronzen lampevoet
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen Japanse schemerlampvoet 20e eeuw, rijk gedecoreerd met vogels etc. 55x15x22cm.

Barometer
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen barometer ca. 1890, gemerkt Leemans, Rue au Beurre 19 Bruxelles, met Franse tekst 67x27cm. Cond.: G

Nertsmantel
Resultaat: 90 EUR

Prachtige donkerbruine nertsmantel van bontkwekerij Just Den Haag in zeer goede staat Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 van compositie metaal, mooi bewerkt met engelenkoppen. Antieke gebloemde kap gemerkt R. Ditmar Wien 57xø19cm. Cond.: G

Japans instrument
Resultaat: 90 EUR

Japans snaarinstrument in originele roodgelakte doos met goudbeschildering ca. 1900 in zeer goede staat 11x77x31cm. Cond.: G

Haardset 5-delig
Resultaat: 85 EUR

Haardset van messing ca. 1890 bestaande uit; haardscherm, 2 vuurbokken, schep, pook en tang 73x70cm. Cond.: G

Opiumpijp
Resultaat: 85 EUR

Oude messing opiumpijp uit Azië, bewerkt 20e eeuw 29x19x4cm.

Empire spiegel
Resultaat: 80 EUR

Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G

Cartel barometer
Resultaat: 80 EUR

Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U

Beddepan, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Eind 18e eeuwse messing beddepan (Holland) met smeedijzeren steel en messing greep 101x32x13cm. Cond.: G

Tinnen inktstel
Resultaat: 80 EUR

Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G

Notenhouten offerblok
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten barok offerblok voor kerkelijke giften ca. 1800 (slot is van ca. 1900), verder in goede originele staat 16x18x13cm. Cond.: G

Tiffany lamp, rond
Resultaat: 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Twee mooi bewerkte 19e eeuwse bronzen kandelaars met albast en rozenmotief. In Louis Seize stijl 20xø9cm. Cond.: G

Lampje met vogel
Resultaat: 80 EUR

Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.

16 Delen tin, 19e/20e eeuw
Resultaat: 80 EUR

16 Delen tin 19e-20e eeuw waaronder diverse borden, maten, kannetjes en tingietersstempels Cond.: G

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

Scheepskompas
Resultaat: 78 EUR

Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G

Schildpad brillenkoker met zilver
Resultaat: 70 EUR

Brillenkoker met bril, schildpad belijmd met zilver inleg ca. 1900 14x4x1,5cm. Cond.: G

Munten opbergkistje
Resultaat: 70 EUR

Beukenhouten munten-opbergkistje met 10 schuiflades en bronzen beslag ca. 1900 24,5x34,5x14cm. Cond.: G

Italiaanse designlamp
Resultaat: 70 EUR

Zware staande chroomstalen designlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw. 1-lichts, draaibaar 166xø27cm. Cond.: G

Galle lamp
Resultaat: 70 EUR

Galle stijl glazen tafellamp met bloemmotief 21e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Pijpcomfoor met 5 pijpen
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten pijpcomfoor 19e eeuw met 5 aardewerken tabakspijpen 59xø19cm. Cond.: G

Decoratiestuk, oude mijn
Resultaat: 70 EUR

Messing decoratiemodel van een mijnkar met figuur op houten voet ca. 1930 28x34x13cm. Cond.: G

Galle lamp, groen
Resultaat: 70 EUR

Grote galle stijl lamp-vaas met zeepaardmotief 21e eeuw 38xø12cm. Cond.: G

Indonesische fotolijst
Resultaat: 70 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Resultaat: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Resultaat: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Van Meller's blik
Resultaat: 70 EUR

Blikken van Melle Toffees ca. 1910 met afgebeeld pauwen en paradijsvogel. Jugendstil vormgeving, licht oxidatie 26x25x21cm. Cond.: G

Houten thermometer
Resultaat: 65 EUR

Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G

Grammofoon
Resultaat: 65 EUR

Oude trechtergrammofoon "His Masters Voice" 2e helft 20e eeuw met messing trechter. veer is moe 67x41x49cm. Cond.: G

Tiffany lampje, schildpad
Resultaat: 65 EUR

Tiffany stijl lampje in de vorm van een schildpad. Onderstel brons gepatineerd 21e eeuw 10x20x13cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 65 EUR

Roodkoperen Jugendstil bewerkte petroleumlamp met bloemmotief ca. 1900 H.: 58cm. Cond.: G

Empire kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G

Thermometer, hoog
Resultaat: 60 EUR

Staande tafelbarometer ca. 1880 met figuur. Gemaakt van metaal en compositie metaal in goede staat 54x17x17cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G

Mahonie theekistje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehout fineer theekistje ca. 1800 met origineel slot en sleutel in zeer goede originele ongerestaureerde staat 12x13x8,5cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Resultaat: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen petroleumlamp met bewerkte glazen kap en putti kopjes ca. 1900 53xø18cm. Cond.: G

Theestoof met ketel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak, brander en ketel 51xø37cm. Cond.: G

Toneelkijker met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

Oude toneelkijker met handgreep, parelmoer belijmd. Gemerkt Salome Carpentier 20e eeuw 16x10x6,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Empire stijl kwikbarometer, waarschijnlijk tweede tijd ca. 1900 in goede staat 95x10x2cm. COnd.: G

Plafondlampje
Resultaat: 60 EUR

Plafoniere met kristallen pegels en 3 etages 2e helft 20e eeuw 35xø30cm. Cond.: G

Ingelijste gobelin
Resultaat: 60 EUR

Ingelijste gobelin met Perzische voorstelling van arabieren en danseressen in interieur, 19e eeuw 40x52cm. Cond.: G

Oude telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude blikken telefoon met bakeliet, gemerkt Jydsk Telefon 33x26x13cm. Cond.: G

Hollands keukenkastje
Resultaat: 60 EUR

Nieuwwaardig Hollands keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 68x29x13cm. Cond.: U

Kristallen plafoniere
Resultaat: 60 EUR

Oude plafoniere met prismen kristal 2e helft 20e eeuw ø30cm. Cond.: G

Kristallen 3-lichts plafoniere
Resultaat: 60 EUR

Kristallen 3-lichts plafoniere ca. 1910 17xø29cm. Cond.: G

Reissecretaire
Resultaat: 60 EUR

Koloniaal schrijfkistje 19e eeuw met origineel beslag en slot. Lichte wormbeval 18x37x28cm. Cond.: G

Hollandse kraantjeskan ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Hollandse koper met messing kraantjeskan ca. 1800 in originele staat 39x26xø13cm. Cond.: G

Groene olielamp
Resultaat: 60 EUR

Groen opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 54xø17cm. Cond.: G

Petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse messing met koperen petroleumlamp met mooi uitgewerkte voet 46xø19cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Staande antieke petroleulamp met vernikkelde bewerkte voet (met albast). Beschilderd petroleumreservoir met bloemenmotief H.: 73cm. Cond.: G

Smeedijzeren boog
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren boog 18e-19e eeuw Holland 71x154cm. Cond.: G

8 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Hollands koper; theelichten en ketels 14-20cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uilen
Resultaat: 60 EUR

Twee boekensteunen 1e helft 20e eeuw met geheel uit hout gesneden uitlje (glazen ogen) staand op een boek 17,5x15x9cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 59 EUR

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

Marmeren crucifix
Resultaat: 55 EUR

Grote marmeren tweekleurige crucifix ca. 1890 met compositie metalen lichaam 52x22x11cm. Cond.: G

Klepkistje, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten 18e eeuws klepkistje met origineel beslag en handgestoken voorzijde. Bodem van latere datum 19x35x20cm. Cond.: G

Koffiemolen en diversen
Resultaat: 55 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk; 1x gewichtenblok met extra gewichten, 1x doofpot, 1x koffiemolen en 1x ketel met porseleinen grip Cond.: G