Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Empire stijl karaffenset
Resultaat: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Copier vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Kristallen surtout
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

Menage set
Resultaat: 110 EUR

Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G

6 Annagroen glazen
Resultaat: 110 EUR

6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

10 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

Tien delen Hollands waaierkristallen schaaltjes ca. 1900. Chips af ø10cm. Cond.: R

Jugendstil vaas, nimfen
Resultaat: 70 EUR

Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G

Kristallen botervloot
Resultaat: 70 EUR

Hollands kristallen botervloot ca. 1900. Amandel- en ruitgeslepen in goede staat 13xø16cm. Cond.: G

2 Copier vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G

2 Waaier-kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Krist. beschuit/ dekselcoupe
Resultaat: 60 EUR

Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R

5 Champagnecoups
Resultaat: 60 EUR

5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G

2 Kristallen karaffen, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee zware kristallen karaffen met ruit- en amandelslijpsel 20e eeuw 33xø11cm. en 32,5xø12cm. Cond.: G

Glazen snuifbottle
Resultaat: 60 EUR

Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

26 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G

Hollandse karaf
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G

Art Deco glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G

4 Copier spijkerbollen
Resultaat: 45 EUR

Set van vier Copier Leerdam glazen kaarskandelaars (spijkerbollen) 20e eeuw Holland. ø7-ø9,5cm. Cond.: G

WMF Ikora schaal
Resultaat: 40 EUR

Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G

13 Kristallen glazen, wit
Resultaat: 40 EUR

Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G

2 Grote opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G

Flessenonderzetter + 8 delen
Resultaat: 40 EUR

Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G

8 Glazen ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G

6 Kristallen roemers
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.

Leerdamse karaf, Meydam
Resultaat: 35 EUR

Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 16,5cm.
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Glazen uil
Resultaat: 35 EUR

Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G

Olijf geslepen oorkaraf
Resultaat: 35 EUR

Amandelgeslepen karaf 19e eeuw 27x14xø12cm. Cond.: G

2 Vaasjes Copier
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R

Kristallen karaf en bokaal
Resultaat: 30 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U

2 Kristallen karaffen ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Set kristallen karaffen ca. 1900, 24xø12,5cm. Bij 1 stop is een chipje af Cond.: G

Krist. karaf + 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Kristallen karaf met zes bijpassende kristallen amandelgeslepen glazen ca. 1900 29xø14cm. en 8xø7,5cm. Cond.: G

5 Kristallen gegrav. glazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen gegraveerde glazen met brede voet (barokstijl), vermoedelijk ca. 1900 11,5xø7cm. Minime chip

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R

Cakeset, Villeroy & Boch
Resultaat: 25 EUR

Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 25 EUR

Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G

Glas, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G

6 borden + botervloot
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland

2 Glazen kandelaars, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G

6 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G

2 Kristallen dekselpotjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R

3 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M

Boheems glazen schaal
Resultaat: 20 EUR

Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M

2 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G

Gebrandschilderd glasraam
Resultaat: 20 EUR

Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G

Aanbiedschaal, groen glas
Resultaat: 20 EUR

Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G

2 Glazen figuren ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R

8-Delig kristallen likeurstel
Resultaat: 20 EUR

8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U

Schaaltje, kan, bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R

Kristallen karaf
Resultaat: 18 EUR

Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G

Art Deco schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

Glazen toiletset
Resultaat: 15 EUR

Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R

10 Kristallen glazen
Resultaat: 15 EUR

Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G

Decanteer karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

Divers kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

4 Delen glas en kristal
Resultaat: 10 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G