Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U
Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G
Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G
Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G
Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G
Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R
Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G
6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Tien delen Hollands waaierkristallen schaaltjes ca. 1900. Chips af ø10cm. Cond.: R
Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G
Hollands kristallen botervloot ca. 1900. Amandel- en ruitgeslepen in goede staat 13xø16cm. Cond.: G
Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G
Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G
Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G
Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R
5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G
Twee zware kristallen karaffen met ruit- en amandelslijpsel 20e eeuw 33xø11cm. en 32,5xø12cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G
Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G
Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G
Set van vier Copier Leerdam glazen kaarskandelaars (spijkerbollen) 20e eeuw Holland. ø7-ø9,5cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G
Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G
Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G
Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G
Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.
4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G
Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R
Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U
Set kristallen karaffen ca. 1900, 24xø12,5cm. Bij 1 stop is een chipje af Cond.: G
Kristallen karaf met zes bijpassende kristallen amandelgeslepen glazen ca. 1900 29xø14cm. en 8xø7,5cm. Cond.: G
Vijf kristallen gegraveerde glazen met brede voet (barokstijl), vermoedelijk ca. 1900 11,5xø7cm. Minime chip
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G
Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R
Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G
Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G
Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland
Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M
Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M
Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G
Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G
Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G
Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R
Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G
Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G