Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse Hamburger Schapp
Resultaat: 3.400 EUR

Eikenhouten Duitse Danziger Barok kast, ca. 1750 met lade en prachtig eikenhouten snijwerk van engelenhoofden en putti. Grote barok panelen in beide deuren (1 deurs iets verbogen). Deze kast is in ori...

Danziger barok kast
Resultaat: 1.350 EUR

Monumentaal zeldzaam Neo Barok meubel ca. 1930 Duitsland van notenfineer en wortelnoten fineer op vurenhout. Grote barok panelen in Hamburger stijl. 2 Deuren boven, 3 lades onder en 1 deur in de vorm ...

Hindeloopen kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderd Hollands kabinet ca. 1780. Beschildering is uit de tijd met bijbelse voorstellingen en spreuken (verf laat op sommige plaatsen los). Meubel is in origienel ongerestau...

Eiken kabinet
Resultaat: 1.175 EUR

Prachtig 18e eeuws Holland eiken Louis Quinze kabinet met origineel binnenwerk en beslag, mooie patina 230x170x61cm. Cond.: G

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Resultaat: 1.100 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...

Barok Commode
Resultaat: 1.100 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...

Mahonie kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...

Ronde eetkamer
Resultaat: 900 EUR

Prachtige koloniale Djati met mahoniehouten eetkamer ca. 1930 bestaande uit; een dressoir, 1 eettafel, 8 stoelen ( waarvan 2 armleunstoelen) en een bijzettafel. In barok stijl met leeuwenpoten, snijwe...

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van later...

Vitrinekast
Resultaat: 725 EUR

Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand ...

Grunder vitrinekast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...

Barok kast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

2-Delige Werdicke kast
Resultaat: 700 EUR

2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.

Eiken kussenkast
Resultaat: 650 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Apothekerskastje
Resultaat: 650 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1900 met porseleinen plaquette "Haus Apotheke". Afgebeeld een landschap en het rode kruis. Binnenwerk met 8 porseleinen lades met opdruk en 3 porseleinen kruidenpotje...

Vertico met opzet
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G

Hindeloopen klaptafeltje
Resultaat: 575 EUR

Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G

Eikenhouten kast
Resultaat: 550 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare barokkast ca. 1800 met platte zuilen op de schuine hoeken. Origineel slot, sleutel, poten etc. Mooie patina 188x165x55cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Resultaat: 550 EUR

Grote Empire coulissentafel van mahoniefineer met kolompoot driespant. Prachtig model met klauwpoten ca. 1830. Tussenbladen missen 70xø128cm. Cond.: G

Gebogen commode, marmer en brons
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...

Open bonheur
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...

Commode met brons
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Notenhouten vertico
Resultaat: 450 EUR

Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G

Empire secretaire
Resultaat: 390 EUR

Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...

Kussenkast
Resultaat: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Boekenkast ca. 1930
Resultaat: 350 EUR

Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G

Mahonie kastje met schuif
Resultaat: 340 EUR

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 330 EUR

Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 300 EUR

Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Hollandse meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten fineer biedermeier kast met lade ca. 1880 in zeer goede staat 171x113x40cm. Cond.:G

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Resultaat: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R

Willem III kast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Gestoken spiegel, verguld
Resultaat: 220 EUR

Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G

Eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 220 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G

Eikenhouten Neogothische omlijsting
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G

Notenhouten hoekkastje
Resultaat: 210 EUR

Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G

Mechels buffet
Resultaat: 210 EUR

Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G

Gothische console
Resultaat: 206 EUR

Gothische console

Franse eiken Henry Deux kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G

Notenhouten tweedeurskast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G

Grenen glaskast ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G

6-Delige tuinset
Resultaat: 200 EUR

6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G

Lederen oorfauteuil
Resultaat: 200 EUR

Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R

Javaanse rijstkist
Resultaat: 180 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Notenhouten vitrinekastje
Resultaat: 175 EUR

Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G

Hangoortafel
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 170 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...

Ovale Biedermeier tafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer (laat) ovale Biedermeier eettafel ca. 1840 op driespant in goede originele staat 86x122x70cm. Cond.: G

Wortelnoten barok commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Engelse commode, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G

Bolpoottafel
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten bolpoottafel met onderling verbonden poten ca. 1800. (blad gescheurd) 76x80x105cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 150 EUR

Grote oude teakhouten salontafel met 2 lades 190x82x53cm. Cond.: G

Eetkamer tafel, geschulpt blad
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G

Jugendstil hangkastje
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G

Palisander stoel
Resultaat: 135 EUR

Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 135 EUR

Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G

Mahonie 3-hoek tafeltje
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G

4 Stoelen met webbing
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met webbing (pitriet) in zitting en rugleuning. Mooie vormgeving, waarschijnlijk Hollands in zeer goede staat 108x50x48cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G

Engelse schommelstoel
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Gestoken oude tafel
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...

Klaptafeltje
Resultaat: 120 EUR

Vroege mahoniehouten TilToptafel ca. 1780. 1 Poot is gelijmd 75x44x70cm. Cond.: R-G

Gestoken stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Italiaanse gestoken fauteuil Neo Barok, bekleed met prachtige gebloemde gobelin stof 20e eeuw 135x69x73cm. Cond.: G

Noten kastje
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten gefineerd Grunder dressoir ca. 1880. Front met 2 deuren en een lade met snijwerk, 2 halve zuilen. Meubel is in redelijk goede ongerestaureerde staat 100x115x49cm.

Mahonie bed
Resultaat: 110 EUR

Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G

Barok Stoel
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G

Penantkastje Willem III
Resultaat: 110 EUR

Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Eiken kast, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse inbouwkast van eikenhout 18e eeuw, erg bijzonder. Aan 2 zijden met deuren (voor en achterzijde, 5 deuren) en een klokruimte (zonder klok). Het meubel is in originele ongerestaureerde staa...

Jugendstil eiken kast
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco kast met inlegwerk. Vier deuren en twee lades. Mist een plank rechtsonder 160x90x35cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G

Kersen dressoir
Resultaat: 100 EUR

Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U

Dagobert stoel
Resultaat: 100 EUR

Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.

Kastje
Resultaat: 100 EUR

Oud handgestoken vurenhouten kastje met als voorstelling een herberginterieur met figuren, wijnvaten en druiven. Vermoedelijk Duitsland 82x68x34cm. Cond.: G