Twee goudimari borden 18e eeuw met decor van Japanse tuin met bloemen en hek. 1x Gaaf, 1x Chip uit rand ø13,2cm. Cond.: G
Bsiquit porseleinen vogel op houten sokkel, gemerkt Sitzendorf en onduidelijk gesigneerd (Duitsland). Puntje van de snavel is gelijmd en chipje af 20x10x10cm. Cond.: R
Woestijnroos 20e eeuw, lichte stukjes zijn eraf verder Cond.: G 17x17x13cm. Cond.: G
Twee Egyptische terracotta olielampjes 3e-4e eeuw in zeer goede staat 3x8,5x6cm. en 4,5x7x10cm. Cond.: G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramiek bord met bloemmotief. randschades 5xø33cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen met bloemendecor 20e eeuw 6,5xø15cm. Cond.: G
Herend porseleinen 3-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met roze bloemdecor. Afneembare tap 23x15x15cm. Cond.: G
Herend porselein (Hongarije) 4-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met bloemdecor en afneembare top 22x13x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje,19e eeuw,voorstelling 4 Chinese figuren in een landschap. (deksel chip af), 13.5x12x l7cm., Cond.:G
Chinees porseleinen trekpotje met bloemen motief,19e eeuw, 14x13xø 7 cm. Cond.:G
Twee porseleinen schalen met bloemmotief Duitsland, gemerkt met een bijenkorf 1e helft 20e eeuw. Barok vormgeving, minime chip 5x21x15cm. Cond.: G
Twee blauw Chinese borden 20e eeuw. 1x Met afbeelding van een vis en 1x met bloemmotief ø23cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur van een officier met vrouw 19e-20e eeuw, mooie kwaliteit ongemerkt 21x10x8cm. Cond.: G