Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale vaas, gouddecor 6000
Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR
Scheerbekken, van de klauw 1753 6001
Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR
Chinese kraagvaas met oren 6002
Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR
Delftse pronkvaas 6003
Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR
Chinees kaststel 6004
Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Olielamp, Gouda 6005
Olielamp, Gouda

Resultaat:

110 EUR

3 Vazen, Petrus Regout 6006
3 Vazen, Petrus Regout
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot 6007
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Azijnstel Bretons, 18e eeuw 6008
Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR
2 Schenkkannen, Bretons 6009
2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR
Imaribord ca. 1880 6010
Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR
Imaribord ca. 1880 6011
Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR
6 Borden, Chien Lung 6012
6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR
KPM figuur, haan 6013
KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR
Herend schaaltje + siervaasje 6014
Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 60 EUR
Kapitale vaas 6015
Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Delftse tabakspot, 18e eeuw 6016
Delftse tabakspot, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw 6017
2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
9 Aardewerk theepotten 6018
9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR
4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw 6019
4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Delftse borden, pauw 6020
2 Delftse borden, pauw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delfts bont bord 6021
Delfts bont bord

Resultaat:

60 EUR

2 Japanse imari vazen 6022
2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR
Delftse vaas 6023
Delftse vaas
Startprijs 100 EUR