Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch tapijt 138x75 4500
Perzisch tapijt 138x75

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, Jabdan 4501
Perzisch tapijt, Jabdan

Resultaat:

50 EUR

Perzisch tapijt 4502
Perzisch tapijt
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Perzisch tapijt 4503
Perzisch tapijt

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 126x82 4504
Perzisch tapijt 126x82

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Rond handgeknoopt tapijt 4505
Rond handgeknoopt tapijt

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4506
Perzisch tapijt

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt Sarough Mhir 4507
Perzisch tapijt Sarough Mhir

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groot handegknoopt tapijt 4508
Groot handegknoopt tapijt

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Handgeknoopt tapijt 4509
Handgeknoopt tapijt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt begin 20e eeuw 4510
Perzisch tapijt begin 20e eeuw

Resultaat:

27 EUR

Verkocht
Fijn handgeknoopt tapijt 4511
Fijn handgeknoopt tapijt

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Klein Perzisch tapijt 4512
Klein Perzisch tapijt

Resultaat:

20 EUR

Hangeknoopt tapijt, Jabdan Shuoka 4513
Hangeknoopt tapijt, Jabdan Shuoka
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Perzisch kleed 4514
Perzisch kleed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Perzische tapijten 4515
2 Perzische tapijten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Handgeknoopt Perzisch tapijt 4516
Handgeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

50 EUR

Loper 4517
Loper
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Fijn handgeknoopt tapijt 4518
Fijn handgeknoopt tapijt

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, Shirvaad 4519
Perzisch tapijt, Shirvaad

Resultaat:

70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 4520
Handgeknoopt Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Groot handgeknoopt tapijt 4521
Groot handgeknoopt tapijt

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, Karian 4522
Perzisch tapijt, Karian

Resultaat:

45 EUR

Perzisch kleed 4523
Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR