10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Gestoken klok met barometer 3500
Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR
Torenklok 3501
Torenklok

800 EUR

Vuurvergulde klok (Amor) 3502
Vuurvergulde klok (Amor)
Startprijs 3.750 EUR
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3503
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Boulle klok 3504
Boulle klok
Startprijs 1.650 EUR
Pendule, Louis Seize stijl 3505
Pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR
Franse pendule, ridder 3506
Franse pendule, ridder

120 EUR

Art Deco klokkenstel 3507
Art Deco klokkenstel
Startprijs 120 EUR
Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule

250 EUR

Uurwerk, Louis Seize 3509
Uurwerk, Louis Seize

500 EUR

Boulle klok 3510
Boulle klok

425 EUR

Franse pendule 3511
Franse pendule

160 EUR

Klok 3512
Klok

260 EUR

Vuurvergulde pendule 3513
Vuurvergulde pendule
Startprijs 380 EUR
Empire pendule ca. 1810 3514
Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR
Friese staartklok 3515
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Tafelklok 3516
Tafelklok

150 EUR

Kolompendule 3517
Kolompendule
Startprijs 500 EUR
Glazen klok 3518
Glazen klok

280 EUR

Bronzen klok, paardenspan 3519
Bronzen klok, paardenspan

550 EUR

Friese staartklok 3520
Friese staartklok
Startprijs 1.000 EUR
Mahonie klok 3521
Mahonie klok
Startprijs 750 EUR
Lenzkirch tafelklokje 3522
Lenzkirch tafelklokje

240 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3523
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR