Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, 17e eeuw 5000
Beeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR
Beeld, 16e eeuw 5001
Beeld, 16e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinees houten beeld 5002
Chinees houten beeld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5003
Bronzen figuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marmeren moor 5004
Marmeren moor

Resultaat:

260 EUR

Jugendstil kan 5005
Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR
2 Kerkelijke beelden 5006
2 Kerkelijke beelden
Startprijs 350 EUR
Bronzen sculptuur 5007
Bronzen sculptuur
Startprijs 300 EUR
Beeld, kind met mand 5008
Beeld, kind met mand
Startprijs 120 EUR
Bronzen hertenkoppel 5009
Bronzen hertenkoppel
Startprijs 625 EUR
17/18e Eeuws beeldje 5010
17/18e Eeuws beeldje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Beeld, vrouw 5011
Beeld, vrouw

Resultaat:

85 EUR

Beeld, jongen met duif 5012
Beeld, jongen met duif
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen Jugendstil beeldje 5013
Bronzen Jugendstil beeldje

Resultaat:

150 EUR

Bronzen vrouw aan ketting 5014
Bronzen vrouw aan ketting
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Stel beelden, steigerende paarden 5015
Stel beelden, steigerende paarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5016
2 Bronzen figuren

Resultaat:

120 EUR

Beeld, olifant 5017
Beeld, olifant
Startprijs 110 EUR
Bronzen beeld, Deeriot 5018
Bronzen beeld, Deeriot
Startprijs 300 EUR
Beeld, Shiva figuur 5019
Beeld, Shiva figuur
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Beeld toren 5020
Beeld toren

Resultaat:

160 EUR

Maria met muziek 5021
Maria met muziek
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Beeld 5022
Beeld

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5023
Bronzen figuur

Resultaat:

30 EUR