Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dommelshuizen, zeegezicht 1000
Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Schilderij, Mixed Media 1002
Schilderij, Mixed Media

Resultaat:

500 EUR

Johan Dijkstra '54 1003
Johan Dijkstra '54
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Schilderij, MacKenzie 1004
Schilderij, MacKenzie

Resultaat:

1.100 EUR

Schilderij, Poussin 1005
Schilderij, Poussin
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Henk Schuring 1006
Henk Schuring

Resultaat:

800 EUR

Schilderij, Ru van Rossem 1007
Schilderij, Ru van Rossem
Startprijs 650 EUR
Groenewegen, melkster bij koeien 1008
Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Henk Schuring 1009
Henk Schuring

Resultaat:

700 EUR

Schets, Theo Beerendonk 1010
Schets, Theo Beerendonk
Startprijs 150 EUR
F. van Kregten 1011
F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR
Werner Weiskönig 1012
Werner Weiskönig
Startprijs 250 EUR
Schilderij, J. Kagie 1013
Schilderij, J. Kagie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jan Wiegers 1014
Jan Wiegers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Johannes Bosboom, tekening 1015
Johannes Bosboom, tekening

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Beeld en aambeeld 1016
Beeld en aambeeld

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Sibculo 1017
A.J. Zwart, Sibculo

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, kasteeltoren 1018
Schilderij, kasteeltoren

Resultaat:

500 EUR

Cornelis Jan Mension 1019
Cornelis Jan Mension
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Berry Brugman 1020
Berry Brugman

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Henry Moore 1021
Henry Moore

Resultaat:

220 EUR

Italiaans schilderij op paneel 1022
Italiaans schilderij op paneel
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Heinrich Wilhelm Schnaars 1023
Heinrich Wilhelm Schnaars

Resultaat:

750 EUR