Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse zwart marmeren pendule
Resultaat: 260 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Bronzen klok, porselein
Resultaat: 250 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklokje
Resultaat: 240 EUR

Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Resultaat: 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Pendulestel
Resultaat: 225 EUR

Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Resultaat: 220 EUR

Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...

Marmeren klok, pauw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G

Frans marmeren pendulestel
Resultaat: 200 EUR

3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G

3-Delig pendulestel wit
Resultaat: 190 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G

Comtoise met kast
Resultaat: 190 EUR

Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G

Kolompendule
Resultaat: 180 EUR

Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 160 EUR

Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G

Pendulestel geel/grijs
Resultaat: 160 EUR

3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote wortelnoten tafelklokgemerkt John Smith London. Voorzien van bronzen poten en sierwerk. 8-Daags uurwerk met maanstand en dubbele bel 2e helft 20e eeuw 40x27x19cm. Cond.: G

Waterklok
Resultaat: 150 EUR

Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig rood marmeren pendulestel ca. 1890 in zeer goede staat. Beeld L'Angelus gemaakt van compositie metaal 47x25x13cm. en 31x11,5x10,5cm. Cond.: U