Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schwartzwalder klokje
Resultaat: 70 EUR

Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G

Wekker
Resultaat: 70 EUR

Pfeilkreuz wekker ca. 1900 met bel en notenhouten kast 26x15x8cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Resultaat: 60 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G

Scheepsklok met slag
Resultaat: 60 EUR

Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G

Schwartzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M

Klokje
Resultaat: 50 EUR

Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 45 EUR

Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G

Pubklok ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G

Bronzen kartelklokje
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G

2 Klokjes
Resultaat: 40 EUR

Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G

Bim Bammer
Resultaat: 32 EUR

Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G

Ronde pubklok
Resultaat: 30 EUR

Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R

Art Deco klok, spaarpot, speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G

Warmink staartklokje
Resultaat: 22 EUR

Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G