Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kolompendule
Resultaat: 180 EUR

Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G

Pendule, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Bronzen vuurvergulde Ansonia pendule (U.S.A.) ca. 1900 met wekkeruurwerk (mooi gedetailleerd uitgewerkt). Rondom het uurwerk strass stenen. Deuk achterin de klok 22x11x7cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G

Pendulestel
Resultaat: 225 EUR

Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...

Waterklok
Resultaat: 150 EUR

Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G

10 Wekkers
Startprijs 175 EUR

Tien oude wekker 1e helft 20e eeuw van hout en marmer in goede tot redelijke staat 8-18cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figurenpendule, 19e eeuw ongerestaureerd. Incompleet, wijzerplaat beschadigd (uurwerk is aanwezig) 37x29x13cm. Cond.: R

Art Deco klokkenstel
Startprijs 110 EUR

3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 460 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 met slagwerk in zeer goede staat 15x6,5x7,5cm. Cond.: G

Torenklokje
Resultaat: 80 EUR

Apart notenhouten torenklokje ca. 1900 met een uurwerk van een zakhorloge met snek (19e eeuw). Dak is afneembaar 36x14x15cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...

Staande klok
Resultaat: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

Staand Engels horloge ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...

Art Deco klokkenstel
Startprijs 125 EUR

3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R

Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig rood marmeren pendulestel ca. 1890 in zeer goede staat. Beeld L'Angelus gemaakt van compositie metaal 47x25x13cm. en 31x11,5x10,5cm. Cond.: U

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M

Vrijslinger, Gustav Becker
Resultaat: 70 EUR

Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G

Oude pendule
Startprijs 30 EUR

Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G