Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse linnenpers met deur. In ongerestaureerde originele staat, licht beschadigd 170x83x50cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten kastje ca. 1840 met kerkpanelen in de deurtjes en bewerkte halve zuilen 55x39x58cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Notenhouten gefineerd Grunder dressoir ca. 1880. Front met 2 deuren en een lade met snijwerk, 2 halve zuilen. Meubel is in redelijk goede ongerestaureerde staat 100x115x49cm.
Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...
Grote Duitse inbouwkast van eikenhout 18e eeuw, erg bijzonder. Aan 2 zijden met deuren (voor en achterzijde, 5 deuren) en een klokruimte (zonder klok). Het meubel is in originele ongerestaureerde staa...
Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...
Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G
Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G
Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G
19e Eeuwse wit geverfde dagobertstoel (gondeltje) met gevlochten zitting in originele ongerestaureerde staat 56x60x37cm. Cond.: G
Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G
Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G
Hollands licht eikenhouten buffetkastje ca. 1910 met gebogen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. Krimpnaad in rechter paneel. Meubel is in zeer goede staat 180x120x49cm. Cond.: G
18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G
Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...