Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G
Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl stoelen met gevlochten zitting (witgeverfd) in originele staat Cond.: G
Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G