Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R
Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G
Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G
Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G
Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G
Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G