19e Eeuwse wit geverfde dagobertstoel (gondeltje) met gevlochten zitting in originele ongerestaureerde staat 56x60x37cm. Cond.: G
18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G
Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine met zijkanten van glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x27x61cm. Cond.: G
Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 89x47x26cm. Cond.: G
Spaanse (kinder) bijzettafel 18e-19e eeuw van vurenhout. Houtgepint met baklade 44x49x36cm. Cond.: G
Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G
Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G
Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G
Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G
Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G
Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten hangvitrine ca. 1900, klein model met barok koplijst 67x47x17cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer Queen-Anne 2-deurs kastje staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw. Rondom wortelnoten in zeer goede staat 94x90x48cm. Cond.: G
19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G