Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Boekenkastje
Resultaat: 70 EUR

Grunderzeit stijl etagere meubel gemaakt van oude delen(ca. 1890 en later). Leuke vormgeving 230x68x31cm.

Mahonie kastje
Resultaat: 65 EUR

Hollands mahoniehouten kastje ca. 1840 met kerkpanelen in de deurtjes en bewerkte halve zuilen 55x39x58cm. Cond.: G

Dagobertstoeltje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse wit geverfde dagobertstoel (gondeltje) met gevlochten zitting in originele ongerestaureerde staat 56x60x37cm. Cond.: G

Iepen armstoel ca. 1780
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900 met onderling verbonden gedraaide poten in zeer goede staat 79x124x83cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 60 EUR

Aparte eikenhouten opklapbare tafelstoel,met lederen zitting ca. 1930 ,rugleuning is omklapbaar tot tafel, 79x60x50cm. Cond.: G

Wijntafel + Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.

2 Thonet stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine met zijkanten van glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x27x61cm. Cond.: G

Theekastje, Indonesië
Resultaat: 60 EUR

Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 89x47x26cm. Cond.: G

Spaans tafeltje
Resultaat: 53 EUR

Spaanse (kinder) bijzettafel 18e-19e eeuw van vurenhout. Houtgepint met baklade 44x49x36cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G

Mechelse salontafel
Resultaat: 50 EUR

Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G

Kersenhouten kist
Resultaat: 50 EUR

Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G

Eikenhouten 2-deurs kastje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Mahonie etagere
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G

Eiken boekenkastje
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.

Bloementafeltje, Den Haag
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G

Leren poef
Resultaat: 45 EUR

Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G

Handdoeken rek
Resultaat: 45 EUR

Beukenhouten handdoeken rekje eind 20e eeuw, mahoniekleurig, gemaakt in de Engels stijl. 78x72x29cm.

Eiken wandvitrine
Resultaat: 45 EUR

Hollands eikenhouten hangvitrine ca. 1900, klein model met barok koplijst 67x47x17cm. Cond.: G

Wortelnoten Queen-Anne kastje
Resultaat: 45 EUR

Wortelnoten fineer Queen-Anne 2-deurs kastje staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw. Rondom wortelnoten in zeer goede staat 94x90x48cm. Cond.: G

Eikenhouten vierkante hocker
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G

Armleunstoeltje
Resultaat: 40 EUR

Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G