Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Modelauto 1:43 van het merk Politoys Export, model Corvette Rondine No 556. Auto is in gebruikte toestand
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G