Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Drie eiken likeurvaatjes 19e eeuw Frankrijk (1 is gesigneerd Graud Hafitte). IN zeer goede staat 16-24cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...
Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse bronzen Empire kraantjeskan ca. 1810 in zeer goede originele staat 43x35x37cm. 1 schroefje mist Cond.: G
Brillenkoker met bril, schildpad belijmd met zilver inleg ca. 1900 14x4x1,5cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten kist met kristallen flacons (plated afsluitingen), keldertje en onderin een schuiflade. Koper inlegwerk en band ingelegd. Origineel slot en sleutels ca. 1880. In goede staat, ged...
Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U
Grote marmeren tweekleurige crucifix ca. 1890 met compositie metalen lichaam 52x22x11cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Kerkelijke gipsen wandplaquette, Corpus Christi (handen missen) 45x22cm. Cond.: R
Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G
oude papier-mache wereldglobe met messing voet "Original-Relief-Globus", Hersteller: Scan-Globe Danemark. Duitse tekst in zeer goede staat 43xø30cm. Cond.: U
Bronzen emmer gedtaeerd 1561 (kopie 20e eeuw) met hengsel, afgebeeld Jezus met figuren 29x14xø11cm. Cond.: G
Grote bronzen Japanse schemerlampvoet 20e eeuw, rijk gedecoreerd met vogels etc. 55x15x22cm.
Louis Seize stijl tafelbarometer met Hollandse tekst ca. 1890. Gemaakt van compositie metaal 21x15x5cm. Cond.: G
Staande tafelbarometer ca. 1880 met figuur. Gemaakt van metaal en compositie metaal in goede staat 54x17x17cm. Cond.: G
Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G
Drie bronzen tafelbelletjes ca. 1900 in de vorm van 3 verschillende figuren met wijde pijpen of rok. Belletjes hebben verschillende klanken H.: 7cm. Cond.: G
Schwarzwalder asbak met houtgesneden beer, koperen asbak en lucifers houder 14x14x13,5cm. Cond.: G
Staande petroleumlamp met vrouwenfiguur (koud beschilderd compositie metaal). Bloembeschilderd glazen reservoir ca. 1900 47xø9cm. Cond.: G