10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Mahonie theekistje
Resultaat: 60 EUR

Tinnen inktset
Resultaat: 60 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Theestoof met ketel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak, brander en ketel 51xø37cm. Cond.: G

Toneelkijker met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

Oude toneelkijker met handgreep, parelmoer belijmd. Gemerkt Salome Carpentier 20e eeuw 16x10x6,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Empire stijl kwikbarometer, waarschijnlijk tweede tijd ca. 1900 in goede staat 95x10x2cm. COnd.: G

Plafondlampje
Resultaat: 60 EUR

Plafoniere met kristallen pegels en 3 etages 2e helft 20e eeuw 35xø30cm. Cond.: G

Ingelijste gobelin
Resultaat: 60 EUR

Ingelijste gobelin met Perzische voorstelling van arabieren en danseressen in interieur, 19e eeuw 40x52cm. Cond.: G

Oude telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude blikken telefoon met bakeliet, gemerkt Jydsk Telefon 33x26x13cm. Cond.: G

Hollands keukenkastje
Resultaat: 60 EUR

Nieuwwaardig Hollands keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 68x29x13cm. Cond.: U

Kristallen plafoniere
Resultaat: 60 EUR

Oude plafoniere met prismen kristal 2e helft 20e eeuw ø30cm. Cond.: G

Kristallen 3-lichts plafoniere
Resultaat: 60 EUR

Kristallen 3-lichts plafoniere ca. 1910 17xø29cm. Cond.: G

Reissecretaire
Resultaat: 60 EUR

Koloniaal schrijfkistje 19e eeuw met origineel beslag en slot. Lichte wormbeval 18x37x28cm. Cond.: G

Hollandse kraantjeskan ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Hollandse koper met messing kraantjeskan ca. 1800 in originele staat 39x26xø13cm. Cond.: G

Groene olielamp
Resultaat: 60 EUR

Groen opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 54xø17cm. Cond.: G

Petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse messing met koperen petroleumlamp met mooi uitgewerkte voet 46xø19cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Staande antieke petroleulamp met vernikkelde bewerkte voet (met albast). Beschilderd petroleumreservoir met bloemenmotief H.: 73cm. Cond.: G

Smeedijzeren boog
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren boog 18e-19e eeuw Holland 71x154cm. Cond.: G

8 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Hollands koper; theelichten en ketels 14-20cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uilen
Resultaat: 60 EUR

Twee boekensteunen 1e helft 20e eeuw met geheel uit hout gesneden uitlje (glazen ogen) staand op een boek 17,5x15x9cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 59 EUR

Marmeren crucifix
Resultaat: 55 EUR

Klepkistje, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Koffiemolen en diversen
Resultaat: 55 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk; 1x gewichtenblok met extra gewichten, 1x doofpot, 1x koffiemolen en 1x ketel met porseleinen grip Cond.: G