Mahoniehout fineer theekistje ca. 1800 met origineel slot en sleutel in zeer goede originele ongerestaureerde staat 12x13x8,5cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak, brander en ketel 51xø37cm. Cond.: G
Oude toneelkijker met handgreep, parelmoer belijmd. Gemerkt Salome Carpentier 20e eeuw 16x10x6,5cm. Cond.: G
Empire stijl kwikbarometer, waarschijnlijk tweede tijd ca. 1900 in goede staat 95x10x2cm. COnd.: G
Plafoniere met kristallen pegels en 3 etages 2e helft 20e eeuw 35xø30cm. Cond.: G
Ingelijste gobelin met Perzische voorstelling van arabieren en danseressen in interieur, 19e eeuw 40x52cm. Cond.: G
Oude blikken telefoon met bakeliet, gemerkt Jydsk Telefon 33x26x13cm. Cond.: G
Nieuwwaardig Hollands keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 68x29x13cm. Cond.: U
Oude plafoniere met prismen kristal 2e helft 20e eeuw ø30cm. Cond.: G
Kristallen 3-lichts plafoniere ca. 1910 17xø29cm. Cond.: G
Koloniaal schrijfkistje 19e eeuw met origineel beslag en slot. Lichte wormbeval 18x37x28cm. Cond.: G
Hollandse koper met messing kraantjeskan ca. 1800 in originele staat 39x26xø13cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse messing met koperen petroleumlamp met mooi uitgewerkte voet 46xø19cm. Cond.: G
Staande antieke petroleulamp met vernikkelde bewerkte voet (met albast). Beschilderd petroleumreservoir met bloemenmotief H.: 73cm. Cond.: G
Acht delen 19e eeuws Hollands koper; theelichten en ketels 14-20cm. Cond.: G
Twee boekensteunen 1e helft 20e eeuw met geheel uit hout gesneden uitlje (glazen ogen) staand op een boek 17,5x15x9cm. Cond.: G
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuws klepkistje met origineel beslag en handgestoken voorzijde. Bodem van latere datum 19x35x20cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws koperwerk; 1x gewichtenblok met extra gewichten, 1x doofpot, 1x koffiemolen en 1x ketel met porseleinen grip Cond.: G