10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Geweven wandkleed
Resultaat: 10 EUR

Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G

Indonesisch postzegeldoosje
Resultaat: 10 EUR

Indonesisch tropisch houten bewerkte tabaksdoos 1e helft 20e eeuw 2x5,5x9cm. Cond.: G

Fotoalbum, houten kaft
Resultaat: 10 EUR

Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers koperwerk Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Wafelijzer
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren wafelijzer ca. 1900 in goede staat 3x23xø24cm.

Kunstboeken over schilders
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude Hollandse kunstboeken Cond.: G

Schuifkandelaar
Resultaat: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G