Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Woordenboek, 7 talen
Startprijs 250 EUR

Woordenboek in zeven talen door Frater Ambrosius Calepini, Ventië 1689. In originele perkamenten stempelband met originele klampen. Band is in matige staat 33x24x8cm.

Wetboek 1735
Startprijs 150 EUR

Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.

Lutherbijbel 1841
Resultaat: 30 EUR

Lutherbijbel AD 1841, gedrukt te Halle. Octavo formaat 23x14x7cm.

Klepkistje, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten 18e eeuws klepkistje met origineel beslag en handgestoken voorzijde. Bodem van latere datum 19x35x20cm. Cond.: G

Tinnen inktstel
Resultaat: 80 EUR

Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G

Tinnen bord
Startprijs 40 EUR

Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G

Tinnen bord
Startprijs 60 EUR

Zwaar tinnen Jugendstil sierbord met putti ca. 1900, gesigneerd H. Francois Moreau 3x22x31cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Resultaat: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G

2 Delen tin
Startprijs 20 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.

Tinnen beker
Startprijs 15 EUR

Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.

2 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude tinnen borden 19e-20e eeuw in barok vormgeving ø27cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G

Tinnen kraanpot
Startprijs 200 EUR

Bijzondere vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met rode beschildering. Chinees-achtig decor van een waterpartij met vliegende kraanvogel 44xø15cm. Cond.: G

Tinnen jardiniere
Resultaat: 25 EUR

Prachtige kleine jardiniere 19e eeuw met binnenbak ca. 1880. Rococo vormgeving van compositie metaal Cond.: G

Tinnen lamp
Startprijs 20 EUR

Oude bwerkte tinnen tafellamp ca. 1920 47xø24cm. Cond.: G

Bronzen staande lamp
Resultaat: 110 EUR

Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.

Lutherbijbel 1892
Startprijs 15 EUR

Lutherbijbel 1892, gedrukt te Dresden. In bewerkte leren band 20x14x6cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U

Plated olielamp
Resultaat: 130 EUR

Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G

Olielamp, koperen voet
Resultaat: 32 EUR

Messing staande petroleumlamp ca. 1910 met bruin-glazen reservoir in zeer goede staat 61xø14cm. Cond.: G

Olielamp, blauwglazen voet
Resultaat: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp met brander
Resultaat: 15 EUR

Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen petroleumlamp met bewerkte glazen kap en putti kopjes ca. 1900 53xø18cm. Cond.: G