Oude kristallen 3-lichts lamp 20e eeuw in goede staat 46x31x11cm. Cond.: G
Acht delen tin gemerkt Tiel Holland ca. 1900 met presenteerblad. 1 Kan heeft 2 deuken 25x43x25cm. Cond.: G
Tinnen voorraadpot 18e-19e eeuw met schroefdeksel en hengsel in goede staat 21xø11cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse bronzen vijzel (mortier) met stamper 12xø13cm. Cond.: U
Drie oude camera's 20e eeuw in houder (Duitsland). 1x Paxette Electromatic, 1x Agfa Billy en 1x Agfa. 10x13x7,5cm., 10x18x5cm. en 10x20x5cm. Cond.: G
Oude schildpad brillenkoker (2 delen zijn losgeraakt). Schildpad is niet beschadigd 14x7x1cm. Cond.: R
Twee antieke koperen akers met handvaten 22x35cm. en 20x40cm. Cond.: G
3 Delen koperwekr en 1 deel metaal; 1x koperen steelpan ca. 1900, 1x koperen lantaarn eind 20e eeuw, 1x koffiemolen eind 20e eeuw en 1x spiegel met koper bewerkt 20e eeuw. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse messing waterkraan gemonteerd op houten plank met 19e eeuwse tegel (barst) 50x23x22cm. Cond.: G
Oude messing kolenkit met handgreep en deksel 20e eeuw 40xø30cm. Cond.: G
Oud Aziatisch parfumflesje 20e eeuw, rijkelijk bewerkt. gemaakt van meerschuim of been, voorstelling van bloemen en vogels 7x4,5x2cm. Cond.: G
Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G
Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G
Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G
Koperen cloisonne kom met emaille, pauwenvoorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5xø15cm. Cond.: G