10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Diverse ringen
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk, plated etc.

Kristallen lamp, 3-licht
Resultaat: 20 EUR

Oude kristallen 3-lichts lamp 20e eeuw in goede staat 46x31x11cm. Cond.: G

Tinnen servies op tablet
Resultaat: 20 EUR

Acht delen tin gemerkt Tiel Holland ca. 1900 met presenteerblad. 1 Kan heeft 2 deuken 25x43x25cm. Cond.: G

Tinnen pot
Resultaat: 20 EUR

Tinnen voorraadpot 18e-19e eeuw met schroefdeksel en hengsel in goede staat 21xø11cm. Cond.: G

Vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 18e eeuwse bronzen vijzel (mortier) met stamper 12xø13cm. Cond.: U

Divers linnen/damast
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers linnen en oud damast Cond.: G

3 Oude camera's
Resultaat: 20 EUR

Drie oude camera's 20e eeuw in houder (Duitsland). 1x Paxette Electromatic, 1x Agfa Billy en 1x Agfa. 10x13x7,5cm., 10x18x5cm. en 10x20x5cm. Cond.: G

Oude schildpad brillenkoker
Resultaat: 20 EUR

2 Koperen bakken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke koperen akers met handvaten 22x35cm. en 20x40cm. Cond.: G

Citer ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Duitse citer gemerkt Elvira ca. 1900 49x36cm. Cond.:G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

3 Delen koperwekr en 1 deel metaal; 1x koperen steelpan ca. 1900, 1x koperen lantaarn eind 20e eeuw, 1x koffiemolen eind 20e eeuw en 1x spiegel met koper bewerkt 20e eeuw. Cond.: G

Messing waterkraan
Resultaat: 20 EUR

Bijzondere 19e eeuwse messing waterkraan gemonteerd op houten plank met 19e eeuwse tegel (barst) 50x23x22cm. Cond.: G

Messing kolenkit
Resultaat: 20 EUR

Oude messing kolenkit met handgreep en deksel 20e eeuw 40xø30cm. Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Tinnen kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Petroleumlamp met brander
Resultaat: 15 EUR

Mariabeeld
Resultaat: 15 EUR

Oude jachthoorn
Resultaat: 15 EUR

Oude messing jachthoorn Fürst-Pless (bedeukt) 32cm. Cond.: M

Pijpekop
Resultaat: 15 EUR

Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

2 Strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers 14x15x9cm. Cond.: G

Cloisonne kom
Resultaat: 15 EUR