Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany lamp, rond
Resultaat: 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Twee mooi bewerkte 19e eeuwse bronzen kandelaars met albast en rozenmotief. In Louis Seize stijl 20xø9cm. Cond.: G

Lampje met vogel
Resultaat: 80 EUR

Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.

16 Delen tin, 19e/20e eeuw
Resultaat: 80 EUR

16 Delen tin 19e-20e eeuw waaronder diverse borden, maten, kannetjes en tingietersstempels Cond.: G

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

Scheepskompas
Resultaat: 78 EUR

Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G

Schildpad brillenkoker met zilver
Resultaat: 70 EUR

Brillenkoker met bril, schildpad belijmd met zilver inleg ca. 1900 14x4x1,5cm. Cond.: G

Munten opbergkistje
Resultaat: 70 EUR

Beukenhouten munten-opbergkistje met 10 schuiflades en bronzen beslag ca. 1900 24,5x34,5x14cm. Cond.: G

Italiaanse designlamp
Resultaat: 70 EUR

Zware staande chroomstalen designlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw. 1-lichts, draaibaar 166xø27cm. Cond.: G

Galle lamp
Resultaat: 70 EUR

Galle stijl glazen tafellamp met bloemmotief 21e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Pijpcomfoor met 5 pijpen
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten pijpcomfoor 19e eeuw met 5 aardewerken tabakspijpen 59xø19cm. Cond.: G

Decoratiestuk, oude mijn
Resultaat: 70 EUR

Messing decoratiemodel van een mijnkar met figuur op houten voet ca. 1930 28x34x13cm. Cond.: G

Galle lamp, groen
Resultaat: 70 EUR

Grote galle stijl lamp-vaas met zeepaardmotief 21e eeuw 38xø12cm. Cond.: G

Indonesische fotolijst
Resultaat: 70 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Resultaat: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Resultaat: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Van Meller's blik
Resultaat: 70 EUR

Blikken van Melle Toffees ca. 1910 met afgebeeld pauwen en paradijsvogel. Jugendstil vormgeving, licht oxidatie 26x25x21cm. Cond.: G

Houten thermometer
Resultaat: 65 EUR

Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G

Grammofoon
Resultaat: 65 EUR

Oude trechtergrammofoon "His Masters Voice" 2e helft 20e eeuw met messing trechter. veer is moe 67x41x49cm. Cond.: G

Tiffany lampje, schildpad
Resultaat: 65 EUR

Tiffany stijl lampje in de vorm van een schildpad. Onderstel brons gepatineerd 21e eeuw 10x20x13cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 65 EUR

Roodkoperen Jugendstil bewerkte petroleumlamp met bloemmotief ca. 1900 H.: 58cm. Cond.: G

Empire kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G

Thermometer, hoog
Resultaat: 60 EUR

Staande tafelbarometer ca. 1880 met figuur. Gemaakt van metaal en compositie metaal in goede staat 54x17x17cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G