Twee mooi bewerkte 19e eeuwse bronzen kandelaars met albast en rozenmotief. In Louis Seize stijl 20xø9cm. Cond.: G
16 Delen tin 19e-20e eeuw waaronder diverse borden, maten, kannetjes en tingietersstempels Cond.: G
Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G
Zware staande chroomstalen designlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw. 1-lichts, draaibaar 166xø27cm. Cond.: G
Galle stijl glazen tafellamp met bloemmotief 21e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Notenhouten pijpcomfoor 19e eeuw met 5 aardewerken tabakspijpen 59xø19cm. Cond.: G
Grote galle stijl lamp-vaas met zeepaardmotief 21e eeuw 38xø12cm. Cond.: G
Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G
Blikken van Melle Toffees ca. 1910 met afgebeeld pauwen en paradijsvogel. Jugendstil vormgeving, licht oxidatie 26x25x21cm. Cond.: G
Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G
Oude trechtergrammofoon "His Masters Voice" 2e helft 20e eeuw met messing trechter. veer is moe 67x41x49cm. Cond.: G
Tiffany stijl lampje in de vorm van een schildpad. Onderstel brons gepatineerd 21e eeuw 10x20x13cm. Cond.: G
Roodkoperen Jugendstil bewerkte petroleumlamp met bloemmotief ca. 1900 H.: 58cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G