10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Petroleumlamp + Snotneus
Startprijs 20 EUR

Antieke messing (snotneus) olielamp 14x45x16cm. en 1 antieke opaline glas petroleumlamp 55xø15cm. Cond.: G

Petroleumlamp, opaline
Startprijs 60 EUR

Grote opaline petroleumlamp met originele glazen kap (chip) in zeer goede staat ca. 1900 63xø28cm. Cond.: G

Stormlamp
Resultaat: 20 EUR

Prachtige verchroomde stormlamp met gasbrander 20e eeuw 41xø17cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 20 EUR

Messing petroleumlamp en een inzet voor een petroleumlamp met majolica bovenkant. Cond.:G

Petroleumlamp + Koffiemolen
Resultaat: 22 EUR

Messing koffiemolen en blakertje ca. 1900 22x12x12cm. en 37xø12cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Plated dienblad met hout 20e eeuw mooi opengewerkt 45x34cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 120 EUR

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw Cond.: G

2 Windlichten
Startprijs 60 EUR

Twee glazen windlichten met een cremekleurige rand en voet 21e eeuw. verkeerd in nieuwstaat 38xø20cm. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse plated schalen, koffiekannen etc. Cond.: R

5 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen plated 1e helft 20e eeuw in goede staat 15-25cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Italiaanse designlamp
Resultaat: 70 EUR

5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

Design bureaulamp
Startprijs 30 EUR

Design bureaulamp "H. Wettstein Artemide Italië" 2e helft 20e eeuw 88xø22cm. Cond.: G

Design lamp, chroom
Resultaat: 40 EUR

Staande chroom metalen designlamp 2e helft 20e eeuw (2-lichts), 159xø26cm. Cond.: G

Schilderij lijstje
Resultaat: 25 EUR

Ovaal schilderij met Louis Seize lijst ca. 1890, olieverf op linnen, meisjesportret 43x32cm. Cond.: G

Aardewerken design lamp
Startprijs 25 EUR

Haardstel
Resultaat: 59 EUR

Galle lamp
Resultaat: 70 EUR

Tinnen schaal + haal
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse gietijzeren haal in goede staat en een tinnen schaal met stempels 18e eeuw 80x27x12cm. en 8xø31cm. Cond.: G

2 Delige haardset
Startprijs 10 EUR

Oud smeedijzeren haardset ca. 1900 64-71cm. Cond.: G

Haardset 5-delig
Resultaat: 85 EUR

Theestoof met ketel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak, brander en ketel 51xø37cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 25 EUR

Oud messing 5-delige haardstel 2e helft 20e eeuw 69xø16cm. Cond.: G

Roodkoperen bak
Resultaat: 35 EUR

Prachtige roodkoperen bak met hengsel 19e eeuw, staand op 3 klauwpoten 39xø33cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 35 EUR

5-Delige messing haardset in barok vormgeving 20e eeuw H.: 70cm. Cond.: G

Hollandse aker, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige grote messing Hollandse aker met hengsel en deksel staand op 3 poten 18e eeuw 55x64x46cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 50 EUR

2 Haardschermen
Resultaat: 25 EUR

Theestoof
Resultaat: 50 EUR

Hollandse biedermeier notenhouten theestoof met bandintarsia (inlegwerk) en koperen binnenbak ca. 1850 42xø38cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Resultaat: 30 EUR

2 Speculaasplanken
Resultaat: 22 EUR

Twee oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw Holland 37x15cm. en 43x14,5cm. Cond.: G

Geelkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Sigaren rookset
Resultaat: 30 EUR

Biedermeier notenhouten tabaksset bestaand uit 5 losse delen ca. 1850. Beslagen met messing applicaties 19xø23cm. Cond.: G

Art Deco lampevoet
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Art Deco tin ca. 1920, 1x lampevoet 25x9x13cm. en 1x hinde 12x16x6cm. Cond.: G

Theestoof
Geen vanafprijs

Textieldrukrollen
Startprijs 50 EUR

Drie grote Aziatische houten textieldrukrollers ca. 1900 met koperreliëf 173xø41cm. en 2x 53xø12cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 40 EUR

Kleine bronzen vijzel 17e-18e eeuw met bewerkte rand 8xø10,8cm. Cond.: G

2 Schilderijen op tegel
Resultaat: 35 EUR

Twee koudbeschilderde tegels naar Louis Apol ca. 1900 met winterse gezichten. Ingelijst 30x19cm. Iets verf af Cond.: R

Schilderij op tegel, B. Baaijens
Startprijs 25 EUR

Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G

Snotneus 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Microscoop in kist
Resultaat: 10 EUR

Mariabeeld
Resultaat: 15 EUR

Koperen theelicht + ketel
Startprijs 20 EUR

Koperen theelicht met ketel ca. 1900 24xø15cm. Cond.: G

Melkkan, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse melkkan van koper met messing en hengsels 50xø31cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen rococo stijl wandspiegel 60-er jaren 100x55cm. Cond.: G

Wandconsole, spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen wandconsole 50-er jaren 38x52x23cm. Cond.: G

Koperen schenkkan
Resultaat: 35 EUR

Koperreliëf wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

Oude jachthoorn
Resultaat: 15 EUR

Oude messing jachthoorn Fürst-Pless (bedeukt) 32cm. Cond.: M

Geelkoperen blaasbalg
Resultaat: 10 EUR

Koperen doofpot
Geen vanafprijs

2 Messing wandblakers
Startprijs 30 EUR

Twee grote messing wandblakers 19e eeuw (electrisch). 1 Soldering gebroken 35x26x23cm. Cond.: G

4-Delige messing set
Resultaat: 35 EUR

4-Delige Indonesiche tafelset van zwaar messing bewerkt met figuren en bloemen. Bestaand uit; tablet, vaas, tafelbel en tabakspot 20e eeuw 28x36x24cm. Cond.: G

Pijpcomfoor met 5 pijpen
Resultaat: 70 EUR

Pijp met zilver
Startprijs 250 EUR

2 Kistjes, mysterieus
Startprijs 20 EUR

Twee aparte 19e eeuwse mahoniehouten kistjes met vakverdeling, schuifjes etc. Vermoedelijk gebruikt door een diamantenhandelaar 10x26x8cm. en 6x17,5x9,5cm. Cond.: G

Yamaha synthesizer
Startprijs 200 EUR

Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G

Casio Synthesizer
Resultaat: 50 EUR

Casio WK 110 synthesizer, compleet werkend 115x38x16cm. Cond.: G

Pijpekop
Resultaat: 15 EUR

Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G

Aansteker + sigarenknipper
Startprijs 25 EUR

Tabakspot + pijpencomfoor
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse Biedermeier pijpcomfoor met noten voet en een houten beschilderde tabaksdoos met afgebeeld 2 pijpen en bloemen ca. 1900 12,5xø12cm. en 12xø17cm. Cond.: G

Art Deco dekselschaal
Startprijs 30 EUR

Kristallen dekselpot met gouddecor afbeelend kinderfiguren (beschadigd) 17xø12cm. Cond.: R

Diverse kistjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude kistjes; 1x Theekist zonder inhoud 19e eeuw, 1x Sigarenkist (blank), 1x Japanse sieradenkist ca. 1900 met parelmoer inlegwerk en zwart lakwerk 18-22cm. Cond.: G

Theekistje, messing inzet
Resultaat: 105 EUR

Theedoos ca. 1780
Startprijs 100 EUR

Hollandse Louis Seize notenhouten theedoos met bandintarsia (inlegwerk) en origineel bronzen beslag 12x20x10,5cm. Slot mist Cond.: G

Dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Nikkelen sieradenkistje in de vorm van een Louis Quinze commode ca. 1900. Rondom bewerkt met rocailles. Op het deksel afgebeeld een liggende vrouw met spiegel 13x13x9cm. Cond.: G

3 Tabaksdoosjes/kistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse tabaksdoosjes in goede staat; 1x met intarsia noten (10x13x16cm.), 1x sigaarkoker notenhout 3x14x9cm., en 1x met metaal inlegwerk noten 6x19x12,5cm. Cond.: G

2 Messing kistjes
Resultaat: 40 EUR

Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G

Messing apostelkist
Resultaat: 125 EUR

Kaarsenkandelaar 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Bronzen kandelaar 18e eeuw in zeer goede staat 17x9x9cm. Cond.: G

Geelkoperen kaarsenstandaard
Startprijs 15 EUR

2 Kandelaars
Resultaat: 45 EUR

Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R

Kandelaar
Startprijs 30 EUR

Geelkoperen kaarskandelaar 19e eeuw met heiligen afgebeeld 40x11x11cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startprijs 25 EUR

Twee gedraaide verchroomde metalen kandelaars 20e eeuw 28xø11cm. Cond.: G

Bronzen kaarskandelaar
Startprijs 150 EUR

Kandelaar
Resultaat: 25 EUR

3-Lichts kaarskandelaar ca. 1890 in barok vormgeving 24x24x12cm. Cond.: G

3 Antieke kaarskandelaars
Startprijs 50 EUR

Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Startprijs 30 EUR

Kruisbeeld
Resultaat: 20 EUR

Bisquit porseleinen Jezusfiguur ca. 1900 gemonteerd op houten kruis met INRI 60x30x9cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

4 Poederdozen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude poederdozen; 3x messing bewerkt en 1x slangenhuid 8-13cm. Cond.: G

Smeedijzeren wafelijzer
Startprijs 10 EUR

Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G

4 Oosterse schelpdoosjes
Startprijs 20 EUR

Vier schelpdierflacons; 1x zout&pepersetje, 1x flacon met deksel en 1x flacon voor parfum met schroefdop 6-8cm. Cond.: G

Marmeren inktstel
Startprijs 25 EUR

Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G

Cloisonne figuur + vaasje
Resultaat: 35 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x cloisonne drinkbeker in de vorm van een buffel, 1x cloisonne stijl vaasje 7x15x7cm. en 9xø8cm. Cond.: G

3-Delig messing haardstel
Startprijs 10 EUR

Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G

Hohner organetta
Startprijs 30 EUR

Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G

Ketel + Stoof
Startprijs 10 EUR

Antieke 19e eeuwse roodkoperen ketel met porseleinen handgreep en messing stoof. beschadigd 25x26xø20cm. Cond.: R

Microscoop in kist
Startprijs 30 EUR

Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G

Delfts pors. lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Handbeschilderde glazen vaas
Startprijs 10 EUR

Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G

11 Delen bont
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen bont waaronder mutsen en sjalen in zeer goede staat Cond.: G

2 Engelse ijsemmers
Startprijs 40 EUR

Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G