Antieke messing (snotneus) olielamp 14x45x16cm. en 1 antieke opaline glas petroleumlamp 55xø15cm. Cond.: G
Grote opaline petroleumlamp met originele glazen kap (chip) in zeer goede staat ca. 1900 63xø28cm. Cond.: G
Prachtige verchroomde stormlamp met gasbrander 20e eeuw 41xø17cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en een inzet voor een petroleumlamp met majolica bovenkant. Cond.:G
Messing koffiemolen en blakertje ca. 1900 22x12x12cm. en 37xø12cm. Cond.: G
Twee glazen windlichten met een cremekleurige rand en voet 21e eeuw. verkeerd in nieuwstaat 38xø20cm. Cond.: U
Vijf delen plated 1e helft 20e eeuw in goede staat 15-25cm. Cond.: G
Design bureaulamp "H. Wettstein Artemide Italië" 2e helft 20e eeuw 88xø22cm. Cond.: G
Staande chroom metalen designlamp 2e helft 20e eeuw (2-lichts), 159xø26cm. Cond.: G
Ovaal schilderij met Louis Seize lijst ca. 1890, olieverf op linnen, meisjesportret 43x32cm. Cond.: G
18e Eeuwse gietijzeren haal in goede staat en een tinnen schaal met stempels 18e eeuw 80x27x12cm. en 8xø31cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak, brander en ketel 51xø37cm. Cond.: G
Prachtige roodkoperen bak met hengsel 19e eeuw, staand op 3 klauwpoten 39xø33cm. Cond.: G
5-Delige messing haardset in barok vormgeving 20e eeuw H.: 70cm. Cond.: G
Prachtige grote messing Hollandse aker met hengsel en deksel staand op 3 poten 18e eeuw 55x64x46cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier notenhouten theestoof met bandintarsia (inlegwerk) en koperen binnenbak ca. 1850 42xø38cm. Cond.: G
Twee oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw Holland 37x15cm. en 43x14,5cm. Cond.: G
Biedermeier notenhouten tabaksset bestaand uit 5 losse delen ca. 1850. Beslagen met messing applicaties 19xø23cm. Cond.: G
Twee delen Art Deco tin ca. 1920, 1x lampevoet 25x9x13cm. en 1x hinde 12x16x6cm. Cond.: G
Drie grote Aziatische houten textieldrukrollers ca. 1900 met koperreliëf 173xø41cm. en 2x 53xø12cm. Cond.: G
Twee koudbeschilderde tegels naar Louis Apol ca. 1900 met winterse gezichten. Ingelijst 30x19cm. Iets verf af Cond.: R
Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G
19e Eeuwse melkkan van koper met messing en hengsels 50xø31cm. Cond.: G
Twee grote messing wandblakers 19e eeuw (electrisch). 1 Soldering gebroken 35x26x23cm. Cond.: G
4-Delige Indonesiche tafelset van zwaar messing bewerkt met figuren en bloemen. Bestaand uit; tablet, vaas, tafelbel en tabakspot 20e eeuw 28x36x24cm. Cond.: G
Twee aparte 19e eeuwse mahoniehouten kistjes met vakverdeling, schuifjes etc. Vermoedelijk gebruikt door een diamantenhandelaar 10x26x8cm. en 6x17,5x9,5cm. Cond.: G
Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G
Casio WK 110 synthesizer, compleet werkend 115x38x16cm. Cond.: G
Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse Biedermeier pijpcomfoor met noten voet en een houten beschilderde tabaksdoos met afgebeeld 2 pijpen en bloemen ca. 1900 12,5xø12cm. en 12xø17cm. Cond.: G
Kristallen dekselpot met gouddecor afbeelend kinderfiguren (beschadigd) 17xø12cm. Cond.: R
Drie oude kistjes; 1x Theekist zonder inhoud 19e eeuw, 1x Sigarenkist (blank), 1x Japanse sieradenkist ca. 1900 met parelmoer inlegwerk en zwart lakwerk 18-22cm. Cond.: G
Hollandse Louis Seize notenhouten theedoos met bandintarsia (inlegwerk) en origineel bronzen beslag 12x20x10,5cm. Slot mist Cond.: G
Nikkelen sieradenkistje in de vorm van een Louis Quinze commode ca. 1900. Rondom bewerkt met rocailles. Op het deksel afgebeeld een liggende vrouw met spiegel 13x13x9cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse tabaksdoosjes in goede staat; 1x met intarsia noten (10x13x16cm.), 1x sigaarkoker notenhout 3x14x9cm., en 1x met metaal inlegwerk noten 6x19x12,5cm. Cond.: G
Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 18e eeuw in zeer goede staat 17x9x9cm. Cond.: G
Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R
Geelkoperen kaarskandelaar 19e eeuw met heiligen afgebeeld 40x11x11cm. Cond.: G
Twee gedraaide verchroomde metalen kandelaars 20e eeuw 28xø11cm. Cond.: G
3-Lichts kaarskandelaar ca. 1890 in barok vormgeving 24x24x12cm. Cond.: G
Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Jezusfiguur ca. 1900 gemonteerd op houten kruis met INRI 60x30x9cm. Cond.: G
Vier oude poederdozen; 3x messing bewerkt en 1x slangenhuid 8-13cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G
Vier schelpdierflacons; 1x zout&pepersetje, 1x flacon met deksel en 1x flacon voor parfum met schroefdop 6-8cm. Cond.: G
Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x cloisonne drinkbeker in de vorm van een buffel, 1x cloisonne stijl vaasje 7x15x7cm. en 9xø8cm. Cond.: G
Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G
Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen ketel met porseleinen handgreep en messing stoof. beschadigd 25x26xø20cm. Cond.: R
Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G
Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G
Twaalf delen bont waaronder mutsen en sjalen in zeer goede staat Cond.: G
Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G