Onduidelijk gesigneerd 18e eeuw (vermoedelijk Frankrijk of Italië), aquarel op papier, landschap met huisje en figuren (vochtvlekken) 31x22cm. Cond.: R
G. Luigini, ingekleurde ets op papier, havengezicht met figuren 47x37cm. Cond.: G
Louis, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x90cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse berechting van gevangenen 25x18cm. Cond.: M-R
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven 40x50cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, straffen van Japanse gevangenen 2518xm. Cond.: M
Richard Bisschop (Leeuwarden 1849 - 1926 Bergen), olieverf op paneel, kerkinterieur met moeder en kind 27x22cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse figuren (geisha's) 17x25cm. Cond.: M-R
Wilton, olieverf op linnen, Indonesisch portret met tropenhelm (verf laat los onderaan) 53x43cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, kasteel met boom 30x24cm. Cond.: G
Drie Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aqaurel op papier, geisha's in interieur 25x18cm. Cond.: M-R
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje in winterkleding 80x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, geselen van gevangenen (beschadigingen) 25x18cm. Cond.: M-R
W.D.Z., Haagse school, omgeving Willem de Zwart, olieverf op paneel, stenen muur met groen 24x18,5cm. Cond.: G
Hand ingekleurde gravure op papier, "Den Dubbelden Arent een Westindis Vaerder De Daerel een Oostindis Vaerder" N. 97 Mart Engelbrecht excud A.V. 30x19cm.
R. Schwarz, 25.12.04, Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met rozen op kan 30x60cm. Cond.: R
Lene Clenn Werner (verso), olieverf op linnen, naar Frans Hals ca. 1900 Cond.: G
Holst ca. 1900, olieverf op linnen (scheurtje in doek), Jeanne D'arc 50x60cm. Cond.: R
Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap met paardenkar en kapschuur 13x18cm. Cond.: G
Twee handingekleurde Franse gravures van druiveranken met opschrift Iome X PLXXII Cioutat. 1 Buitenrand is iets beschadigd 24x19cm. Cond.: G
16e Eeuwse Latijnse tekst. Aan beide zijden met bruine,blauwe en rode inkt handgeschreven in grote sierletters. Papier is gebobbeld maar verder in goede staat. 50x35 cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op papier op paneel, handwerkende vrouw bij venster 26x27cm. Cond.: R
Albert de Vriendt ca. 1910, olieverf op paneel, kasteel met lantaarn 50x40cm. Cond.: R
L. Tilmans '89, olieverf op linnen, vliegende eenden bij waterplas 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (a Mato?) ca. 1930, zuidelijk vrouwenportret Hongarije? 30x40xcm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 37x31cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Groenewegen, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuif en figuren 50x70cm. Cond.: G
S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G
(Verso) vam Strijen, olieverf op linnen, huisjes in Oostvoorne 41x63cm. Cond.: G
Anthony v Dyck, gravure op papier, Guil Hondius Sculp cum privilegio 17e-18e eeuw, Guilielmus Hondius 17x24,5cm. Cond.: G
Lamberto Camerini 1963, titel "Contorsionista", olieverf op paneel, voorstelling van een naakte vrouw 48x68cm. Cond.: G
2 Litho's Otto Eerelman, lithografie op papier, 1x hond 28x20cm. en 1x hondekop 20x20,5cm. Cond.: G
Johan Melse (Goed 1887 - 1968), houtsnede op papier (vlekken), de haven te Goes 13x16,5cm. Cond.: R
Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e - 19e eeuw, aquarel op papier, man pakt zakdoek op voor dame, stadsgezicht met figuren 24x33cm. Cond.: G
Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, 18e eeuws huis 15x23cm. Cond.: G
C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G
Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U
Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G