10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Aquarel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 18e eeuw (vermoedelijk Frankrijk of Italië), aquarel op papier, landschap met huisje en figuren (vochtvlekken) 31x22cm. Cond.: R

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

G. Luigini
Resultaat: 30 EUR

G. Luigini, ingekleurde ets op papier, havengezicht met figuren 47x37cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

Twee ingekleurde prenten
Resultaat: 220 EUR

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 40 EUR

Louis, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x90cm. Cond.: G

Russisch stilleven 1990
Startprijs 600 EUR

4 Japanse schilderwerken
Resultaat: 90 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse berechting van gevangenen 25x18cm. Cond.: M-R

2 Franse gravures 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Schilderij, vuurboom
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G

Schilderij, kerkinterieur
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G

Russische school, riddergevecht 1989
Resultaat: 1.100 EUR

Gravure naar Adriaan van Ostade
Startprijs 30 EUR

Schilderij, boerderij
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven 40x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 150 EUR

4 Japanse schilderwerken op rijstpapier
Resultaat: 100 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, straffen van Japanse gevangenen 2518xm. Cond.: M

Indonesisch schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR

Schilderij, R. Bisschop
Startprijs 400 EUR

Richard Bisschop (Leeuwarden 1849 - 1926 Bergen), olieverf op paneel, kerkinterieur met moeder en kind 27x22cm. Cond.: G

4 Japanse schilderwerken
Resultaat: 100 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse figuren (geisha's) 17x25cm. Cond.: M-R

Schilderij, jongensportret
Startprijs 70 EUR

Wilton, olieverf op linnen, Indonesisch portret met tropenhelm (verf laat los onderaan) 53x43cm. Cond.: R

Schilderij, kasteel met boom
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, kasteel met boom 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Startprijs 100 EUR

3 Japanse schilderwerken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aqaurel op papier, geisha's in interieur 25x18cm. Cond.: M-R

Schilderij, portret
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje in winterkleding 80x40cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G

Peter Diem
Startprijs 1.000 EUR

4 Japanse schilderwerken
Resultaat: 110 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, geselen van gevangenen (beschadigingen) 25x18cm. Cond.: M-R

W. Peters, wintergezicht
Resultaat: 45 EUR

Schilderij, WDZ
Startprijs 100 EUR

W.D.Z., Haagse school, omgeving Willem de Zwart, olieverf op paneel, stenen muur met groen 24x18,5cm. Cond.: G

Gerard Altmann, ets
Resultaat: 10 EUR

Hand ingekleurde gravure
Resultaat: 40 EUR

Hand ingekleurde gravure op papier, "Den Dubbelden Arent een Westindis Vaerder De Daerel een Oostindis Vaerder" N. 97 Mart Engelbrecht excud A.V. 30x19cm.

A.J. Mussert, kerk
Startprijs 75 EUR

Schilderij, rozen
Resultaat: 90 EUR

R. Schwarz, 25.12.04, Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met rozen op kan 30x60cm. Cond.: R

Schilderij naar Frans Hals
Startprijs 100 EUR

Lene Clenn Werner (verso), olieverf op linnen, naar Frans Hals ca. 1900 Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Startprijs 50 EUR

11 Ingekleurde steendrukken
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, C. Fahringen
Resultaat: 1.200 EUR

Louis Legrand
Startprijs 200 EUR

Handingekleurde Franse atlaskaart
Resultaat: 80 EUR

Omgeving Nicolaas van Berchem
Startprijs 40 EUR

Schilderij, Jeanne D'Arc
Resultaat: 35 EUR

Holst ca. 1900, olieverf op linnen (scheurtje in doek), Jeanne D'arc 50x60cm. Cond.: R

Resultaat: 85 EUR

Charles Emille Jacque
Resultaat: 60 EUR

Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G

Schilderij, F. Baaijens
Resultaat: 80 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap met paardenkar en kapschuur 13x18cm. Cond.: G

Wenzel Hollar, gravure
Startprijs 70 EUR

2 Franse gravures 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee handingekleurde Franse gravures van druiveranken met opschrift Iome X PLXXII Cioutat. 1 Buitenrand is iets beschadigd 24x19cm. Cond.: G

Latijnse tekst, 16e eeuw
Startprijs 350 EUR

16e Eeuwse Latijnse tekst. Aan beide zijden met bruine,blauwe en rode inkt handgeschreven in grote sierletters. Papier is gebobbeld maar verder in goede staat. 50x35 cm.

P.J. Arendzen, gravure
Startprijs 40 EUR

Aquarel G.C. Gorter - Ten Cate Hoedemaker
Resultaat: 150 EUR

Aug. Louis Lepere, ets
Resultaat: 20 EUR

Reproductie Kon. Wilhelmina
Resultaat: 25 EUR

Schilderij, vrouw uit het raam
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op papier op paneel, handwerkende vrouw bij venster 26x27cm. Cond.: R

Setffano Della Bella, gravure
Startprijs 20 EUR

Ingelijste religieuze voorstelling
Resultaat: 10 EUR

Schilderij, kasteel
Startprijs 120 EUR

Albert de Vriendt ca. 1910, olieverf op paneel, kasteel met lantaarn 50x40cm. Cond.: R

Tilmans '89
Resultaat: 40 EUR

L. Tilmans '89, olieverf op linnen, vliegende eenden bij waterplas 40x50cm. Cond.: G

Groot schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 800 EUR

Schilderij, portret
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd (a Mato?) ca. 1930, zuidelijk vrouwenportret Hongarije? 30x40xcm. Cond.: G

Romantisch schilderij
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 37x31cm. Cond.: G

J.G. Veldheer, ets
Resultaat: 10 EUR

Schilderij, J.N. Bouwens
Resultaat: 160 EUR

1 Schilderij, landschap
Startprijs 100 EUR

Schilderij, Groenwegh
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd H. Groenewegen, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuif en figuren 50x70cm. Cond.: G

9 Gravures, Ant. v. Dyck
Startprijs 180 EUR

Schilderij, Snijders
Startprijs 150 EUR

4x Anthony v. Dyck
Startprijs 100 EUR

Tekening, S. de Bruin
Resultaat: 10 EUR

S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G

Duinlandschap
Resultaat: 80 EUR

Huis van Strijen
Resultaat: 100 EUR

(Verso) vam Strijen, olieverf op linnen, huisjes in Oostvoorne 41x63cm. Cond.: G

Anthony v Dyck, Guil Hondius
Resultaat: 40 EUR

Anthony v Dyck, gravure op papier, Guil Hondius Sculp cum privilegio 17e-18e eeuw, Guilielmus Hondius 17x24,5cm. Cond.: G

Ets
Geen vanafprijs

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 125 EUR

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Camerini
Resultaat: 80 EUR

Lamberto Camerini 1963, titel "Contorsionista", olieverf op paneel, voorstelling van een naakte vrouw 48x68cm. Cond.: G

2 Litho's Otto Eerelman
Resultaat: 75 EUR

2 Litho's Otto Eerelman, lithografie op papier, 1x hond 28x20cm. en 1x hondekop 20x20,5cm. Cond.: G

Houtsnede, Joh. Melse
Resultaat: 30 EUR

Johan Melse (Goed 1887 - 1968), houtsnede op papier (vlekken), de haven te Goes 13x16,5cm. Cond.: R

2x Anthony v Dyck
Startprijs 60 EUR

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Resultaat: 200 EUR

Oelen
Startprijs 100 EUR

Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 18e - 19e eeuw, aquarel op papier, man pakt zakdoek op voor dame, stadsgezicht met figuren 24x33cm. Cond.: G

Ets, de dom te Utrecht
Resultaat: 25 EUR

Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Gemengde techniek, oud huis
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, 18e eeuws huis 15x23cm. Cond.: G

Startprijs 80 EUR

Aquarel, dorpsstraat
Startprijs 25 EUR

Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Aquarel Parijs, C.B. Huoijer
Resultaat: 100 EUR

Kleurets, Venetië
Startprijs 30 EUR

Ets, van Vlijmen
Startprijs 30 EUR

C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, Riva
Resultaat: 115 EUR

Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR

Schilderij, landschap met meer
Resultaat: 25 EUR

Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR

Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U

Jenny Das
Startprijs 20 EUR

Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G

Mengels
Resultaat: 20 EUR

Mengels 1963, ets op papier, landschap Zuid-Afrika 34x23cm. Cond.: G