10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Ets, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Schilderij, v Dreumel
Resultaat: 60 EUR

J. van Dreumel 1976, aqaurel op papier, stilleven 47x63cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

J. Blom 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht 25x21cm. Cond.: G

Schilderij, P. de Zwart
Startprijs 100 EUR

Jan Sierhuis 3/40 litho
Resultaat: 80 EUR

Schilderij naar Du Chattel
Startprijs 30 EUR

Naar Du Chattel, Delftse tegel met voorstelling naar een schilderij, winterlandschap 12x18cm. Cond.: G

Schilderij, Rattiman
Startprijs 60 EUR

Schilderij, Cor Noltee
Resultaat: 300 EUR

Schilderij, B. van Weers
Startprijs 30 EUR

Schilderij, D. Pelotti
Resultaat: 220 EUR

Aquarel, P.A. Nijgh
Resultaat: 50 EUR

P.A. Nijgh 1945 (1876 - 1959 Enschede), aquarel op papier, Twents bospad (op 't Heesink) 40x35cm. Cond.: G

Schilderij, Evert Moll
Startprijs 2.500 EUR

Schilderij, B. van Weers
Resultaat: 50 EUR

Bert van Weers, Indonesisch stilleven met kris, porseleinen kom, beeld en kleed 60x80cm. Cond.: G

Pastel, B.H. Bolink
Startprijs 150 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), pastel op papier, bomen met zonlicht 50x32cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, M.v. Hunnik
Startprijs 30 EUR

M. v. Hunnik 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met boerderij aan de waterkant 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, H. Endlich
Startprijs 70 EUR

H. Endlich (pseudoniem), Jan Knikker (1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, bosgezicht met ven 45x35cm. Cond.: G

Schilderij, Kelderman
Startprijs 25 EUR

Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met waterpartij 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Frans Baaijens
Startprijs 250 EUR

Frans Baaijens (1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twents bospad 50x76cm. Cond.: G

Kerkuil, H. ter Haar
Resultaat: 50 EUR

H. ter Haar 1984, olieverf op paneel, bosuil op een tak 39x35cm. Cond.: U

Schilderij, Aziatisch naakt
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Chinese halfnaakte vrouw 90x60cm. Cond.: G

Schilderij, Teun
Startprijs 40 EUR

Stilleven A147
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, Koelen
Startprijs 200 EUR

Schilderij Koelen ca. 1930 (waarschijnlijk G.H. Koelen Lonneker), olieverf op linnen, boerentuin met magnoliaboom 100x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kasteel 17x30cm. Cond.: G

J. Redert
Resultaat: 90 EUR

J. Redert?, olieverf op paneel, schuit in storm 25x20cm. Cond.: G

Schilderij met ganzen
Resultaat: 475 EUR

Stilleven, Middeldorf
Startprijs 60 EUR

W. Middeldorf ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met kasteel 56x44cm. Cond.:M

Schilderij, B. Medema
Resultaat: 45 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, landschap met berkebomen en figuren 40x60cm. Cond.: M

J. Jetten 1971
Startprijs 100 EUR

Jan Jetten '71, olieverf op paneel, abstracte compositie 24x26cm. Cond.: G

Stilleven, aardewerken kan
Startprijs 40 EUR

H. Hulk
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd, landschap
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen (scheurtjes), landschap met water en riet 30x40xcm. Cond.: G

Stilleven H. Verbeek
Startprijs 80 EUR

Schilderij, liggend naakt
Resultaat: 160 EUR

H.X. Lager
Startprijs 100 EUR

2 Paardenprenten
Resultaat: 20 EUR

Schilderij, van Stralen
Resultaat: 50 EUR

Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, dame met ezel
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Indonesië/Spanje?), olieverf op linnen, vrouw met waterkruik en ezel (plakker en scheur) 100x75cm. Cond.: R

Kopergravure, admiraal Tromp
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, P. Bruyn
Resultaat: 375 EUR

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

J. Berg, olieverf op paneel, landschap met figuur en huisje 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, mensen bij herberg
Resultaat: 100 EUR

2 Litho's muzikanten
Resultaat: 15 EUR

H. Schmitzbonn
Resultaat: 90 EUR

Middeleeuws interieur, man met pijp en kruik
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Jurien Beek
Startprijs 150 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met kippen 18x24cm. Cond.: G

10 Gravures
Startprijs 40 EUR

Tien Franse gravures ca. 1900 met diverse voorstellingen van figuren in originele lijsten 10,5x7,5cm. Cond.: G

2 Portretminiaturen
Resultaat: 35 EUR

H. van Gessel
Resultaat: 135 EUR

P.A. Schipperus, landweg
Startprijs 300 EUR

Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 1929 Den Haag), aquarel op papier, herderin met twee koeien op een bospad 58x42cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Geen vanafprijs

B. Medema, vaart en koeien
Resultaat: 130 EUR

Balinees schilderij ca. 1950
Resultaat: 130 EUR

3 Franse kopergravures
Startprijs 100 EUR

Wil van Dijk
Resultaat: 15 EUR

Tekening van een hond
Resultaat: 20 EUR

Religieus schilderij
Resultaat: 150 EUR

H.M. Savry
Resultaat: 230 EUR

Indonesisch schilderij, havenplaats
Startprijs 100 EUR

4 Paardenprenten
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H.m.......), olieverf op paneel, besneeuwd bosgezicht 20x25cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 30 EUR

Sepia, bij de haard
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, figuren in een interieur bij haardvuur 63x48cm. Cond.: G

Schilderij, Reulink
Resultaat: 80 EUR

Rinny Reulink 1963 (1931 Velp - ), olieverf op linnen, "Hansje", breiend vrouwtje 50x40cm. Cond.: G

Han van Megeren
Startprijs 450 EUR

Han van Meegeren(1889-1947 Amsterdam),gemengde techniek op papier, Bijbelse voorstelling met gegezelde figuren. 62x48 cm., Cond.:G

2 Litho's
Resultaat: 20 EUR

Schilderij, landschap
Resultaat: 65 EUR

Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G

Bilbury meeting
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G

Jan Lary
Resultaat: 150 EUR

H.C. Kranenburg
Startprijs 300 EUR

Stilleven 60-er jaren
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR

Schilderij, H. Beekman
Resultaat: 36 EUR

Hetty Beekman, olieverf op linnen, Keulse pot met zonnebloemen 40x60cm. Cond.: G

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 50 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 12x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, bootje
Resultaat: 20 EUR

v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 75 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,6x11,7cm. Cond.: G

Schilderij, Siddre
Startprijs 60 EUR

Siddre 1938, olieverf op linnen, stilleven met bloemen in bloempotten 50x65cm. Cond.: G

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 55 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,7x11,7cm. Cond.: G

Aquarel, Rieger
Startprijs 25 EUR

R. Rieger, aquarel op papier, Am Grunewald See 39x29cm. Cond.: G

J. ten Voorde, collage
Resultaat: 65 EUR

J. ten Voorde, gemengde techniek op papier, abstracte collage 35x50cm. Cond.: G

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 35 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Onduidelijk gesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G
Keizerin Sisi van Oostenrijk

Houtskool tekening
Startprijs 15 EUR

Aart van Dobbenburgh, winter
Startprijs 200 EUR

Aart van Dobbenburgh 1986 (1899- 1988 Amsterdam), (origineel) winterlandschap 49x36cm.

Aart van Dobbenburgh, bloemen
Startprijs 200 EUR

Pastel, stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Haeck?), pastel op papier, vaas met rozen 22x30cm. Cond.: G

Aart van Dobbenburgh, Natascha
Startprijs 200 EUR

Aart van Dobbenburgh '46 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, Natascha in verzoeking uit Tolstoi's oorlog en vrede 24 dell 15x22cm. Cond.: U

Aart van Dobbenburgh, L'inconne
Startprijs 200 EUR

Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, "L'inconne seizoen 1938-1939", vereniging voor kamermuziek 's Gravenhage 13x29cm. Cond.: U

Aart van Dobbenburgh, Marthy '63
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh '63 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 15/25, 18e portret van Marthy 29x41cm. Cond.: U

Aart van Dobbenburgh, Marthy als bruid
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh '82 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 40e portret van Marthy als bruid 41x60cm. Cond.: U

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

Aart van Dobbenburgh, landschap '57
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh '57 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 6/20, 21e landschap 29x44cm. Cond.: U

Aart van Dobbenburgh, Cosja en Marthy
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh 1963 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, dubbelportret 7e van Cosja, 19e van Marthy 46x62cm. Cond.: U

Aart van Dobbenburgh, 26e portret Marthy
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh '66 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 26e portret van Marthy 34x49cm. Cond.: U

Poen de Wijs
Resultaat: 25 EUR

Poen de Wijs III/V, ets op papier eigendruk, "vol-ledig-denk-beeld" 53x31cm. Cond.: G

Miniatuur schilderij
Startprijs 50 EUR