Oorclips djoka zilver bezet met diamant gezet in folie. ca.10.15 gr.
Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.
Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U
Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder
Hoefnagel broche GG 585/000 bezet met een briljant 0.04 crt W/SI, L.45mm., ca. 1.65 gr.
Oorklips (draai systeem) zilver 925/000 verguld waaraan een robijn
Sieradenset zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit klipoorstekers, hanger en een ring ø 52, bezet met een rose opaal en diamanten.
Ring en oorstekers GG 585/000 bezet met rode stenen en briljanten. Ring ø50