Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands zilv. dienblad
Resultaat: 405 EUR

Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 695 EUR

Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U

Silverplated WMF servies
Startprijs 40 EUR

3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G

Zilv. bureauset
Startprijs 250 EUR

4-Delige zilveren bureauset begin 1900 waaronder blanco cachet

4 Plated ijscoupes met lepel
Resultaat: 25 EUR

Vier Art Deco ijscoupes met lepels en glazen binnenbakjes in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G

Theezeefje + onderbakje
Startprijs 50 EUR

Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 25 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G

Hollands zilv. snuifdoos
Startprijs 350 EUR

Schelpvormige schildpad snuifdoos, in Hollands zilveren montuur. Deksel behoeft enige reparatie. 7x6x3cm., Cond.:G

Schenkkan, zilv. overlay
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G

2 Kandelaren, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G

Zilver/Agaat pillendoosje
Startprijs 125 EUR

Agaten pillendoosje gevat in zilveren 800/000 montuur. 3.5x2.5 cm. Cond.U

Zilveren koolpotje
Resultaat: 30 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U

Karaf met zilv. voet, hals en ketting
Startprijs 100 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R

Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 180 EUR

Mooie antieke kristallen theebus met Hollands zilveren bodem, hals en dop,. MT.:J.v. Kampen, Leiden, 1875-1886, ø8 cm., H.14 cm., Cond.:U

Kristallen vaas, zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U

Hollands zilveren sigarendoos
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands zilveren sigarenetui, grootkeur 2e gehalte zilver. Minerva kopjeM, Schoonhoven. 13x7.5x3 cm., ca.103 gr. Cond.:G

Zilveren koolpotje
Resultaat: 30 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U

Zilveren koolpotje
Startprijs 30 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U

3 Delen India zilver
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Bijbel, dubbele sloten
Resultaat: 135 EUR

Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G

Zilveren sauslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren opengewerkte natfruitschep, jaarletter C: 1887 835/000 ca. 66gr. L.: 18,5cm. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G

3 Schaaltjes (2 zilv.)
Resultaat: 35 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes; 1x rond ø11cm, 1x vierkant 9x9cm. Tevens 1x silverplated schaaltje. Totaalgewicht zilver ca. 79gr. Cond.,: U