Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U
3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G
2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G
Agaten pillendoosje gevat in zilveren 800/000 montuur. 3.5x2.5 cm. Cond.U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U
Mooie antieke kristallen theebus met Hollands zilveren bodem, hals en dop,. MT.:J.v. Kampen, Leiden, 1875-1886, ø8 cm., H.14 cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren sigarenetui, grootkeur 2e gehalte zilver. Minerva kopjeM, Schoonhoven. 13x7.5x3 cm., ca.103 gr. Cond.:G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Zilveren opengewerkte natfruitschep, jaarletter C: 1887 835/000 ca. 66gr. L.: 18,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G