Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U
Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G
Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G
12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U
Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U
Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers voet ø4.5 cm., H.13 cm., ca.140 gr., Cond.:G
Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U
Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G
Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U
Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U
Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U
Kristallen beschuitbus met zilveren dop, op kristallen onderschotel. Chips van rand en deksel, bus ø12 cm., H.25 cm., Cond.:R
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U