Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U

2 Zilveren zwanen
Resultaat: 80 EUR

Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U

3 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 80 EUR

2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U

4 Zilv. kandelaars
Resultaat: 80 EUR

4 Sterling zilveren kandelaartjes, waarvan 2 restauratie en 1 reparatie behoeven. H.ca.6 cm.

Plated visbestek 6-persoons
Resultaat: 80 EUR

6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Plated set in koffer
Resultaat: 80 EUR

Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G

Zilveren mandje
Resultaat: 75 EUR

Mooi Hollands zilveren 835/000 schuitvormig bonbon mandje opengezaagd met parelrand, MT.:A.Presburg & Zn.,Haarlem, Jaarletter: I:1968,14x9.5x5 cm., ca.67 gr., Cond.:U

Beschuitbus
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G

Zilveren tashaak
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U

Kristallen stolp + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G

Zilveren kannetje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U

Kristallen coupe, zilv. voet + lepel
Resultaat: 70 EUR

Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G

3-Delig plated servies op dienblad
Resultaat: 70 EUR

4-Delig plated koffieset Sheffield 20e eeuw in goede staat ø28cm. Cond.: G

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.

Theezeef sterling
Resultaat: 65 EUR

Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A

Zilveren asbak
Resultaat: 60 EUR

Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G

Zilveren papbordje
Resultaat: 60 EUR

Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U

Plated theepot + comfoor
Resultaat: 60 EUR

Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G

2 Zilv. servetringen
Resultaat: 60 EUR

Stel Hollands zilveren servetringen ca. 71gr. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R

Zilveren gesp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren gesp, rijkelijk bewerkt. ca.26 gr. 1x6 cm., Cond.U