Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Roomstelletje
Resultaat: 150 EUR

Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.

Krist. schotel, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 140 EUR

Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....

Bijbel, dubbele sloten
Resultaat: 135 EUR

Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G

Kristallen sigarenbeker, zilv. voet
Resultaat: 130 EUR

Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G

Kris. peresenteerschaal, zilv.
Resultaat: 125 EUR

Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G

Zilveren pijpje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U

Warmhoud pan
Resultaat: 120 EUR

Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 120 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

2 Zilveren beeldjes
Resultaat: 110 EUR

2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U

Zilveren kapset
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U

Hollands zilv. portemonnee
Resultaat: 105 EUR

Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilv. theeduimpje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U

Olifant met zilver
Resultaat: 100 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U

Tafelopzet zilver
Resultaat: 100 EUR

Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G

Trancheerset, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G

6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver
Resultaat: 90 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U

Plated servies op dienblad
Resultaat: 90 EUR

6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G

Presenteerschaal, zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U

10 Zilveren dessertmessen
Resultaat: 90 EUR

10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G

Zilveren visschep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.

Gemberpot, zilv.knop
Resultaat: 90 EUR

Kristallen gemberpot voorzien van zilveren knop