Twee bronzen halve appels 2e helft 20e eeuw 7x19x14cm. Cond.: G
Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G
Groot bronzen Egyptisch beeld met groene patina 20e eeuw 46x12x9cm. Cond.: G
Oud monumentaal Indonesisch tropisch houten sculptuur, fijn gedetailleerd uitgewerkt. Voorstelling van draken vechtend met een fantasiefiguur 70x29x16cm. Cond.: G
Moderne houten sculptuur gemonteerd op granieten voet, maker onbekend 37x30x17cm. Cond.: G
Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G
Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G
Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G
Indonesisch beschilderd houten figuur bestaand uit 4 delen. Voorstellend een traditionele danser 20e eeuw. 1 Stukje van een vluegel af 67x40x32cm. COnd.: G
Tropisch houten figuur 20e eeuw voorstellend een jonge hond in een mand 18x16x13cm. Cond.: G
Indonesisch masker 1e helft 20e eeuw van tropisch hout 35x16x10cm. Cond.: G
Grote massief mahoniehouten Afrikaanse krijger met speren 20e eeuw 64x16x20cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op metalen sokkel 21e eeuw H.: 43cm. Cond.: G
Antieke bronzen plaquette (paperweight) voorstellend een Griekse godin, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand) 1810-1892 Frankrijk ø11cm. Cond.: G
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Bronzen staande naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 27xø13cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid op sokkel. Met gietstempel, H.: 57cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R
Bronzen uil met jonge uil op marneren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 26x13x11cm. Cond.: U
Tropisch houten figuur van twee gezichten met hand 20e eeuw. Moderne vormgeving 35x26x12cm. Cond.: G