10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Bronzen engelenvrouw
Resultaat: 200 EUR

IJzeren plaquette
Startprijs 30 EUR

Zware gietijzeren plaquette ca. 1930, voorstellend een vrouw met contrabas 22x26cm. Cond.: G

Marmeren wasbak + figuur
Startprijs 250 EUR

Bronzen Aziatisch beeld
Resultaat: 50 EUR

2 Houten beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee houten beelden 20e eeuw; 1x monnik en 1x verlegen meisje 41-45cm. Cond.: G

Bronzen kraai
Resultaat: 75 EUR

Bronzen kraai gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd W.M.S.v.H. 21e eeuw 27x24x15cm. Cond.: U

Brons knielend naakt
Resultaat: 170 EUR

Elfenfiguur, compositie
Resultaat: 90 EUR

Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G

Engelfiguur, compositie
Resultaat: 95 EUR

Engelenfiguur ca. 1880 Frankrijk, gesigneerd Louis Moreau van compositie metaal 50cm. Cond.: G

Bronzen statige vogel
Startprijs 100 EUR

Bronzen dame in bad
Resultaat: 200 EUR

Bronzen pelikaan
Resultaat: 135 EUR

Grote bronzen pelikaan in Art Deco vormgeving gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 21e eeuw 47x30x17cm. Cond.: U

Sculptuur
Resultaat: 50 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G

2 Boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee Art Deco bronzen figuren op marmeren sokkel, voorstellend goudfazanten ca. 1920 in goede staat 13x21x9cm. Cond.: G

C. Ammerlaan brons, Jas
Resultaat: 90 EUR

C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd. Voorstellende een jas "Give you warmth" 16x7,5x7,5cm. Cond.: G

C. Ammerlaan brons, 5 figuren
Resultaat: 100 EUR

C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd getiteld "samen nieuwe kansen" 24x24x9cm. Cond.: G

Bronzen Hermes
Resultaat: 95 EUR

Grote bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd G. da Bologna 58x21x15cm. Cond.: U

Bronzen dame op kussen
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U

Atleetfiguur, compositie
Resultaat: 90 EUR

Figuur van een Romeinse atleet bij een zuil ca. 1880 (par Scotto) van compositie metaal, gesigneerd A.J. Scotto H.: 49cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen figuur van een landarbeider met bijl ca. 1890, par Chr. Perron H.: 38cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 65 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend David (par G. Barleau). Gesigneerd G. Barleau. Geheel staand op roodmarmeren sokkel Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen figuur
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G

Bronzen dame, tamboeret
Startprijs 180 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R