Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Zware gietijzeren plaquette ca. 1930, voorstellend een vrouw met contrabas 22x26cm. Cond.: G
Wit marmeren waterfontein in de vorm van een putti met druiven. Staand op een uitgewerkte sokkel eind 20e eeuw 87x42x42cm.
Twee houten beelden 20e eeuw; 1x monnik en 1x verlegen meisje 41-45cm. Cond.: G
Bronzen kraai gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd W.M.S.v.H. 21e eeuw 27x24x15cm. Cond.: U
Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G
Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G
Engelenfiguur ca. 1880 Frankrijk, gesigneerd Louis Moreau van compositie metaal 50cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Grote bronzen pelikaan in Art Deco vormgeving gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 21e eeuw 47x30x17cm. Cond.: U
Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G
Twee Art Deco bronzen figuren op marmeren sokkel, voorstellend goudfazanten ca. 1920 in goede staat 13x21x9cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd. Voorstellende een jas "Give you warmth" 16x7,5x7,5cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd getiteld "samen nieuwe kansen" 24x24x9cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd G. da Bologna 58x21x15cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U
Figuur van een Romeinse atleet bij een zuil ca. 1880 (par Scotto) van compositie metaal, gesigneerd A.J. Scotto H.: 49cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur van een landarbeider met bijl ca. 1890, par Chr. Perron H.: 38cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend David (par G. Barleau). Gesigneerd G. Barleau. Geheel staand op roodmarmeren sokkel Cond.: G
Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R