Doos diversen met o.a; aardewerk, Delfts, tin, koper etc. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R
Gietijzeren theelicht 19e eeuw in mooie barok vormgeving 9x18x14cm. Cond.: G
Gero plated asbakje met middeleeuws interieurmotief 11,5x8,5cm. Cond.: G
Fles witte wijn, Riesling 1979 Hedersheimer Altenberg Qualitaetswin 31xø8,5cm. Cond.: G
Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G
Antieke plaquette, tin gegoten, met een barok voorstelling, vermoedelijk Duitsland 19x11,5x1,8cm. Cond.: G
Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G
2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G
Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G
Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G